سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 18:57

صلح‌بانان جهان

نمره شما
(378 رای)
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.

ال‌ام LM، اس‌کی SK، اس‌آر SR، تی‌ال TL و بی‌تی BT از پنج آموباتی که توسط پروفسور چِین به همراه دستیارش گوردون، از آلیاژهای بسیار محکم و ضدگلوله ساخته شده‌اند در انجام عملیات خود یاری می‌گیرند. آموبات‌ها زره‌های مکانیکی هستند که پروفسور و دستیارش بیش از چندین سال بر روی عملکرد آنها کار کرده‌اند.

رهبر نیروهای حافظ صلح جهانی در این تیم 5 نفره ال‌ام LM است که مهارت خاصی در بررسی، ردیابی و مدیریت انجام حملات دارد. خصوصیات اخلاقی او نوع‌دوستی، خوش‌اخلاقی، آرام، سازگار، دوست داشتنی، بسیار مسئول و انسانی عادل است. پدر او که یک افسر مبارز بود، در زمان کودکی ال‌ام، طی یک مأموریت امداد رسانی کشته شد. از آن زمان، ال‌ام همواره برای جلوگیری از فجایع بیشتر، نهایت تلاش خود را می‌کند.

اس‌کی SK عضو نیروهای حافظ صلح جهانی و یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای در این گروه است. او اسلحه خود را دوست دارد و آن را همیشه نزدیک به قلبش نگاه می‌دارد. اس‌کی اعتماد به نفس بالایی دارد، قاطع، کم‌حرف و تا حدی لجباز و حسود است و در همه کار پرتلاش ظاهر می‌شود. او بهترین فرد در مبارزۀ انفرادی است.

اس‌آر SR تنها عضو زن از نیروهای حافظ صلح جهانی و مسئول وسایل نقلیه جنگی است. او زنی شاد، خوش بین، تیز، صریح و صادق است. اس‌آر استعداد ویژه‌ای در استفاده از ماشین‌آلات دارد و با مکانیسم وسایل نقلیه جنگی مختلف آشنا بوده و در نصب،راه اندازی، تعمیر و نگهداری اینگونه آلات ماهر است، چرا که در کودکی مادر خود را از دست داد و توسط پدر و برادرانش بزرگ شد. او عاشق مسابقات ماشین سواری است.

تی‌ال TL عضو دیگر نیروهای حافظ صلح جهانی و یک جنگنده خوب و ماهر در مبارزه با دست است. تی‌ال که خود بسیار عادل است، همیشه آماده برای مبارزه با بی‌عدالتی است. او از کودکی در هنرهای رزمی نزد پدرش که مربی این رشته بود تمرین کرده است. تی‌ال استعداد فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد؛ در حرکت‌های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی، غلت زدن، مشت زدن و همچنین در استفاده از هجده سلاح مخصوص هنرهای رزمی مهارت ویژه دارد. او سه بار قهرمان مسابقات هنرهای رزمی کشور شد و درحالیکه بازیکن ستاره در تیم هنرهای رزمی بود برای خدمت به مردم به گروه صلح‌بانان جهان پیوست.

بی‌تی BT آخرین عضو تیم نیروهای حافظ صلح جهانی و یک متخصص در مهمات سنگین است. او هیکلی عضلانی و ظاهری خشن و نادان دارد، اما از درون بسیار عاقل، آرام، صادق و روشن‌فکر است. بی‌تی در استفاده از تجهیزات سنگین مختلف و دوربرد برای مبارزه مهارت دارد. همچنین در کشتی و هنرهای رزمی با تی‌ال رقابت می‌کند. بی‌تی مغول است و بهترین دوستش یک سگ بولداگ تبتی بود که با او بزرگ شده است. او مسئولیت حمل سلاح‌های مخرب را در تیم به عهده دارد.

مارتی، نابغه 11 ساله‌ای است با ضریب هوشی بیش از 180! او حافظه خاصی در عکاسی و استعداد عجیبی در یادگیری زبان‌های مختلف دارد. با این حال، پسری است که از لحاظ جسمی کمی ضعیف و تنبل است و با ورزش میانۀ خوبی ندارد. او شدیداً به بازی‌های کامپیوتری علاقه نشان می‌دهد. اگر چه مارتی در یک خانواده معمولی بزرگ شده، اما توانایی‌های مرموزش باعث می‌شود توسط سیاه‌زره‌ها ربوده شود. از آن زمان، او دیگر نمی‌تواند مانند سایر کودکان از دوران کودکی‌اش لذت ببرد و مثل یک بچه معمولی اوقات خود را بی‌خیال سر کند. مارتی در خواب‌های خود چیزهایی را می‌بیند که پس از مدت کوتاهی به وقوع می‌پیوندد. او به گونه‌ای، قادر به دیدن آینده در خواب است و آنها را مانند تصاویری تکه تکه می‌بیند، مثل تصاویری از یک بهمن، سونامی، طوفان و فجایع دیگر. این حوادث همیشه به حقیقت می‌پیوندند، اما او نمی‌تواند زمان دقیق و جایی را که این اتفاقات رخ خواهند داد پیش‌بینی کند. از وقتی سیاه‌زره‌ها به توانایی خارق‌العاده او پی برده‌اند می‌خواهند مارتی را به چنگ آورده و از قدرتش در راه رسیدن به نیات شر خود استفاده کنند. مارتی به نیروهای پاسدار صلح جهانی می‌پیوندد تا هم توسط آنها محافظت شود و هم برای جلوگیری از فاجعه و نجات جهان به تیم صلح‌بانان کمک کند.

سیاه‌زره‌ها نیروهای فرا زمینی‌ای هستند که از سیاره کوچکی به نام Mirzam در خارج از منظومه شمسی به کرۀ زمین حمله کرده‌اند. آنها کشف کرده‌اند که درصورت به دست گرفتن منابع اکولوژیکی فراوانی که بر روی کرۀ زمین است می‌توانند کاری کنند که اکوسیستم زمین تعادل خود را از دست داده و در نتیجه به بلایای طبیعی دچار شده و نابود شود.

سریال «صلح‌بانان جهان» World Peace Keepers از تلفیق دو تکنیک انیمه دو بعدی و سه بعدی کامپیوتری برای گروه سنی نوجوان تولید شده است. از این سریال تاکنون 5 فصل ساخته شده که دو فصل اول آن توسط مرکز اوج کودک و نوجوان دوبله و آمادۀ پخش است.

اطلاعات تکميلي

 • تعداد قسمت: 52
 • مدت: 20 دقیقه‌ای
 • تکنیک: تلفیقی
 • سال ساخت: 2014
 • کشور سازنده: چین

رسانه

نظرهای شما (77 نظر)

 • شنبه, 30 بهمن 1395 ساعت 19:09 ارسال شده توسط Milly

  با سلام و تشکر به خاطر پخش برنامه صلحبانان جهان ،
  از شما خواهش میکنم برنامه های جدیدی مثل صلحبانان جهان که بین نوجوانان طرفدار پیدا کرد دوبله و پخش کنید و همینطور فصل های بعدی این انیمیشن را دوبله کنید و آنرا تا فصل آخر کامل پخش کنید .

 • شنبه, 30 بهمن 1395 ساعت 19:07 ارسال شده توسط کوثر مقامی از مشهد

  سلام تقاضا دارم زمان دقیق پخش فصل های بعدی برنامه رو از تمام شبکه ها اعلام کنید وعکسی از یاسمین دختر فرمانروا ی میرزم که کشته شده بزارید ممنون

 • جمعه, 29 بهمن 1395 ساعت 11:27 ارسال شده توسط علیرضا کریمی احمدآبادی،20،احمدآباد یزد

  سلام خدمت شبکه ی فوق العاده امید خسته نباشید ببخشید می خواستم بدونم فصل دوم این انیمیشن سریالی فوق العاده دقیقاً در چه زمانی پخش خواهد شد؟ لطفاً حتماً جواب بدهید منتظر جواب شما هستم.
  با تشکر
  A.R.K.A

 • جمعه, 29 بهمن 1395 ساعت 11:13 ارسال شده توسط نرجس 14 بندرعباس

  یه سوال خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهم که البته فکر کنم بقیه هم پرسیدن صلح بانانو نمیزارین یا نمیخوایین بزارین

 • پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 17:03 ارسال شده توسط حسین فروغی زاد ۱۳سالهه ازیزد

  باسلام لطفا پس از سریال بابالنگ دراز نجات رباتیک را پخش کنید

 • پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 16:11 ارسال شده توسط مهدی

  اگه میشه دوباره این کارتون قشنگو پخش کنید

 • پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 16:02 ارسال شده توسط مهدی

  ممنون از کارتون خوبتون.

 • پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 13:15 ارسال شده توسط امیرحسین خواجوی۱۳ ساله از مازندران

  لطفا تمام قسمت های کارتون صلح بانان جهان را در
  سایتتون بزارین ممنون ازشبکه خوبتون

 • پنج شنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 08:31 ارسال شده توسط علي 7 ساله از شيراز

  سلام به شبكه ي باحال اميد و دست اندركاران!
  كارتون صلح بانان بسيار خوب بود. لطفا تمام فصل هاي آن را دو باره پخش كنيد. ممنون

 • چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 21:30 ارسال شده توسط ابوالفضل زنگی آبادی،13سال،کرمان

  من با نظر امیر صالح هاشم پور صادقيان موافقم.

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.