سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 18:57

صلح‌بانان جهان

نمره شما
(561 رای)
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.

ال‌ام LM، اس‌کی SK، اس‌آر SR، تی‌ال TL و بی‌تی BT از پنج آموباتی که توسط پروفسور چِین به همراه دستیارش گوردون، از آلیاژهای بسیار محکم و ضدگلوله ساخته شده‌اند در انجام عملیات خود یاری می‌گیرند. آموبات‌ها زره‌های مکانیکی هستند که پروفسور و دستیارش بیش از چندین سال بر روی عملکرد آنها کار کرده‌اند.

رهبر نیروهای حافظ صلح جهانی در این تیم 5 نفره ال‌ام LM است که مهارت خاصی در بررسی، ردیابی و مدیریت انجام حملات دارد. خصوصیات اخلاقی او نوع‌دوستی، خوش‌اخلاقی، آرام، سازگار، دوست داشتنی، بسیار مسئول و انسانی عادل است. پدر او که یک افسر مبارز بود، در زمان کودکی ال‌ام، طی یک مأموریت امداد رسانی کشته شد. از آن زمان، ال‌ام همواره برای جلوگیری از فجایع بیشتر، نهایت تلاش خود را می‌کند.

اس‌کی SK عضو نیروهای حافظ صلح جهانی و یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای در این گروه است. او اسلحه خود را دوست دارد و آن را همیشه نزدیک به قلبش نگاه می‌دارد. اس‌کی اعتماد به نفس بالایی دارد، قاطع، کم‌حرف و تا حدی لجباز و حسود است و در همه کار پرتلاش ظاهر می‌شود. او بهترین فرد در مبارزۀ انفرادی است.

اس‌آر SR تنها عضو زن از نیروهای حافظ صلح جهانی و مسئول وسایل نقلیه جنگی است. او زنی شاد، خوش بین، تیز، صریح و صادق است. اس‌آر استعداد ویژه‌ای در استفاده از ماشین‌آلات دارد و با مکانیسم وسایل نقلیه جنگی مختلف آشنا بوده و در نصب،راه اندازی، تعمیر و نگهداری اینگونه آلات ماهر است، چرا که در کودکی مادر خود را از دست داد و توسط پدر و برادرانش بزرگ شد. او عاشق مسابقات ماشین سواری است.

تی‌ال TL عضو دیگر نیروهای حافظ صلح جهانی و یک جنگنده خوب و ماهر در مبارزه با دست است. تی‌ال که خود بسیار عادل است، همیشه آماده برای مبارزه با بی‌عدالتی است. او از کودکی در هنرهای رزمی نزد پدرش که مربی این رشته بود تمرین کرده است. تی‌ال استعداد فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد؛ در حرکت‌های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی، غلت زدن، مشت زدن و همچنین در استفاده از هجده سلاح مخصوص هنرهای رزمی مهارت ویژه دارد. او سه بار قهرمان مسابقات هنرهای رزمی کشور شد و درحالیکه بازیکن ستاره در تیم هنرهای رزمی بود برای خدمت به مردم به گروه صلح‌بانان جهان پیوست.

بی‌تی BT آخرین عضو تیم نیروهای حافظ صلح جهانی و یک متخصص در مهمات سنگین است. او هیکلی عضلانی و ظاهری خشن و نادان دارد، اما از درون بسیار عاقل، آرام، صادق و روشن‌فکر است. بی‌تی در استفاده از تجهیزات سنگین مختلف و دوربرد برای مبارزه مهارت دارد. همچنین در کشتی و هنرهای رزمی با تی‌ال رقابت می‌کند. بی‌تی مغول است و بهترین دوستش یک سگ بولداگ تبتی بود که با او بزرگ شده است. او مسئولیت حمل سلاح‌های مخرب را در تیم به عهده دارد.

مارتی، نابغه 11 ساله‌ای است با ضریب هوشی بیش از 180! او حافظه خاصی در عکاسی و استعداد عجیبی در یادگیری زبان‌های مختلف دارد. با این حال، پسری است که از لحاظ جسمی کمی ضعیف و تنبل است و با ورزش میانۀ خوبی ندارد. او شدیداً به بازی‌های کامپیوتری علاقه نشان می‌دهد. اگر چه مارتی در یک خانواده معمولی بزرگ شده، اما توانایی‌های مرموزش باعث می‌شود توسط سیاه‌زره‌ها ربوده شود. از آن زمان، او دیگر نمی‌تواند مانند سایر کودکان از دوران کودکی‌اش لذت ببرد و مثل یک بچه معمولی اوقات خود را بی‌خیال سر کند. مارتی در خواب‌های خود چیزهایی را می‌بیند که پس از مدت کوتاهی به وقوع می‌پیوندد. او به گونه‌ای، قادر به دیدن آینده در خواب است و آنها را مانند تصاویری تکه تکه می‌بیند، مثل تصاویری از یک بهمن، سونامی، طوفان و فجایع دیگر. این حوادث همیشه به حقیقت می‌پیوندند، اما او نمی‌تواند زمان دقیق و جایی را که این اتفاقات رخ خواهند داد پیش‌بینی کند. از وقتی سیاه‌زره‌ها به توانایی خارق‌العاده او پی برده‌اند می‌خواهند مارتی را به چنگ آورده و از قدرتش در راه رسیدن به نیات شر خود استفاده کنند. مارتی به نیروهای پاسدار صلح جهانی می‌پیوندد تا هم توسط آنها محافظت شود و هم برای جلوگیری از فاجعه و نجات جهان به تیم صلح‌بانان کمک کند.

سیاه‌زره‌ها نیروهای فرا زمینی‌ای هستند که از سیاره کوچکی به نام Mirzam در خارج از منظومه شمسی به کرۀ زمین حمله کرده‌اند. آنها کشف کرده‌اند که درصورت به دست گرفتن منابع اکولوژیکی فراوانی که بر روی کرۀ زمین است می‌توانند کاری کنند که اکوسیستم زمین تعادل خود را از دست داده و در نتیجه به بلایای طبیعی دچار شده و نابود شود.

سریال «صلح‌بانان جهان» World Peace Keepers از تلفیق دو تکنیک انیمه دو بعدی و سه بعدی کامپیوتری برای گروه سنی نوجوان تولید شده است. از این سریال تاکنون 5 فصل ساخته شده که دو فصل اول آن توسط مرکز اوج کودک و نوجوان دوبله و آمادۀ پخش است.

اطلاعات تکميلي

 • تعداد قسمت: 52
 • مدت: 20 دقیقه‌ای
 • تکنیک: تلفیقی
 • سال ساخت: 2014
 • تهیه شده در: puzzle animation
 • کشور سازنده: چین

رسانه

نظرهای شما (91 نظر)

 • جمعه, 25 فروردين 1396 ساعت 18:49 ارسال شده توسط زهرا شعله رسا 11 تهران

  من skرا خیلی دوست دارم . لطفا داره پخش کنید

 • پنج شنبه, 24 فروردين 1396 ساعت 18:43 ارسال شده توسط فاطمه شه پرست،13، تهران

  سلام.
  باید در جواب خانوم دنیا شیشه بگم که،من تو یه سایت خوندم که این انیمه 10فصله که هر فصل پنج شیش یا هفت قسمتیه که مجموع این فصلا میشه52قسمت.
  منم واقعا دلم میخواد بدونم شخصیت موردعلاقم(اس کی)چی میشه

 • پنج شنبه, 24 فروردين 1396 ساعت 15:59 ارسال شده توسط 12ساله از مشهد

  یا انجور انیمه هارو پخش نکنید یا اگه می کنید کامل وتا اخرش پش کنید

 • دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 14:58 ارسال شده توسط محمدضا

  كارتون صل بانان جهان از 19 فروردين ساعت 18 از شبكه نهال

 • شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 19:34 ارسال شده توسط بارانا

  اخه چرا یه انیمه رو اینجوری و بی سر و ته پخش میکنید؟؟؟؟؟؟
  اخه چرا؟؟؟؟؟؟
  بچه ها مگه شوماهم با من موافق نیستید،؟؟؟؟؟؟

 • جمعه, 04 فروردين 1396 ساعت 18:43 ارسال شده توسط سیده مریم سرادار

  لطفا یا فصل بعدی را پخش کنید یا دوباره از اول این انیمه را پخش کنید لطفاااااااااا.
  الان معلوم نیست اس کی چیش شده؟مارتی چی؟پسر فرمانروا چی؟تیرانوس چرا زنده است؟
  لطفا فصل بعدیش رو پخش کنییییییید

 • جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 18:25 ارسال شده توسط m.m.kh

  سلام
  اگه خواستيد قسمت هاي بعديش رو پخش کنيد بهتر از اول اين برنامه رو پخش کنيد.
  لطفا برنامه ديجيمون ها رو هم پخش کنيد
  بسيار ممنون

 • دوشنبه, 16 اسفند 1395 ساعت 16:29 ارسال شده توسط ریونا

  همون طور که سارا گفت این انیمه ساخت کشور چین و سال 2015 هستش
  ادامه اش هنوز ساخته نشده
  ساخت سیزن دوم طول میکشه
  و حتی اگه همین الان تو کشورشون پخش بشه
  تا دوبله بشه و بخوان تو شبکه پخشش کنن کلی طول میکشه...
  پس نمیشه کاریش کرد......
  ناراحت کنندس که حتی مانگاش رو هم پیدا نکردم که برم بخونم ببینم چی میشه...
  به هرحال جنس چینیه دیگه
  خخخخخخخ

 • یکشنبه, 15 اسفند 1395 ساعت 15:31 ارسال شده توسط سارا

  سلام
  همین طور که میدونین این انیمه ساخت کشور چینه
  من تو یه سایت چینی پیداش کردم
  ولی فقط همین 52 قسمت توش بود
  نمیدونم چرا حس میکنم تا اخر پخش کردن
  یعنی یا این واقعا اخرشه یا بقیش هنوز درست نشده وگرنه باید اونجا می بود....

 • شنبه, 14 اسفند 1395 ساعت 21:45 ارسال شده توسط دنیا شیشه 14 ساله از تهران

  سلام من ذنیا شیشه هستم من یک بار در اینترنت کامه کارتون صلح بانان جهان را نوشتم و بر روی یک گرینه کلیک کرده ام وانجا نوشته بود این کارتون دارای 10 فصل 52 قسمتی می باشد ولی این شبکه فقط 1 فصل این کارتون رت پخش کرده است به نظر من بخش عمده امار تماشا چی های این شبکه وابسطه با کارتون هایی مپل این و قهرمانان تنیس می باشد من برادر کوچکترم که 2 سال بیشتر نداره هم از این کارتون خوشش امده بود

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.