فیلم سینمایی عصر یخبندان-3
تعداد بازدید: 129
خلاصه برنامه

«مَندی» و «اِلی» به زودی صاحب بچه می‌شوند. مندی به‌قدری از این بابت هیجان‌زده است که دیگر به چیزی اهمیت نمی‌دهد. «دیگو» نیز دچار تغییری در وجود خود شده است و حالا که مندی صاحب یک خانواده شده می‌خواهد او را ترک کند. «سید» فهمیده است که گروه به‌زودی متلاشی می‌شود و می‌خواهد برای خودش گروهی مستقل تشکیل دهد. او سه تخم دایناسور پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد سرپرستی جوجه‌ها را به عهده بگیرد؛ اما بالاخره مادر بچه‌ها آن‌ها را نزد سید پیدا کرده و با خود می‌برد. سید هم که حاضر نیست جوجه‌هایش را ترک کند به همراه آن‌ها می‌رود. حالا که سید گمشده مندی و الی با دیگو که برگشته است به اعماق زمین می‌روند و درمی‌یابند که هنوز دوران دایناسورها تمام نشده است. آن‌ها به رهبری یک راسوی ماجراجو به نام «باک» به دنبال سید می‌روند. در آخر آن‌ها موفق به نجات سید می‌شوند. این در حالی است که همۀ شخصیت‌های داستان به اهمیت خانواده پی می‌برند.
این فیلم همچنین ادامۀ ماجراهای «اسکرت» سنجاب بدشانس و بلوطش را به همراه یک شخصیت جدید دیگر به نام «اسکرتی» دنبال می‌کند.
فیلم سینمایی «عصر یخبندان-3» Ice Age: Dawn of the Dinosaurs بر اساس داستانی نوشتۀ «جیسون کارتر اتون» Jason Carter Eaton برای مخاطب نوجوان ساخته شده است؛ همچنین این فیلم برندۀ 3 جایزه در جشنواره‌های ASCAP Film and Television Music Awards, Ivor Novello Awards, Russian National Movie Awards در سال 2010 شده و نامزد دریافت 13 جایزه در جشنواره‌های Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA, Annie Awards, Casting Society of America, USA, IGN Summer Movie Awards 2009, Kids' Choice Awards, USA, People's Choice Awards, USA, Satellite Awards 2009, Visual Effects Society Awards, World Soundtrack Awards, Young Artist Awards شده است.

اطلاعات تکمیلی

کارگردان: Carlos Saldanha
فیلمنامه: Michael Berg, Peter Ackerman, Mike Reiss, Yoni Brenner
تدوین: Harry Hitner
موسیقی: John Powell
تهیه‌کننده:Lori Forte, John C. Donkin
تکنیک:سه بعدی کامپیوتری
دقیقه: یک ساعت و 23 دقیقه
کشور سازنده: امریکا
سال ساخت: 2009
شرکت سازنده: Blue Sky Studios, 20th Century Fox Animation

دسته بندی ها :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد