فیلم سینمایی عصر یخبندان-4
تعداد بازدید: 239
خلاصه برنامه

وقتی سنجاب، بلوط مورد علاقه‌اش را به زمین می‌کوبد، زمین ترک برمی‌دارد و قاره‌ها از هم جدا می‌شوند! این رانش قاره‌ای باعث می‌شود «مندی» ماموت اصلی داستان همراه با دوستانش «سید» و «دیگو» از همسرش «اِلی» و دختر کوچولویش «پیچِز» جدا شوند. حالا مندی و دوستانش بر روی یک تکه یخ بزرگ سوار شده و دردریاها ماجراجویی می‌کنند تا به قاره‌ای که الی در آنجا مانده برسند؛ اما اسیر یه گروه دزدان دریایی می‌شوند...
اکران این فیلم در جولای ۲۰۱۲ آغاز شد و مثل قسمت‌های دیگر مجموعۀ عصر یخبندان فروش موفقی داشت و در همان اولین هفته با ۴۵ میلیون دلار فروش در آمریکا در ردۀ اول فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌ها قرار گرفت. فروش ۱۶ میلیون دلاری هفتۀ اول فیلم در روسیه هم رکوردی برای هفتۀ آغازین یک فیلم انیمیشن در تاریخ سینمای این کشور محسوب شد.
فیلم سینمایی «عصر یخبندان-4» Ice Age: Continental Drift بر اساس داستانی نوشتۀ «مایکل برگ» و لوری فورت» Michael Berg, Lori Forte برای مخاطب نوجوان ساخته شده است. همچنین این فیلم برندۀ دو جایزه از جشنواره‌های ASCAP Film and Television Music Awards 2013, MovieGuide Awards 2013 شده و نامزد دریافت 11 جایزۀ دیگر در جشنواره‌های Annie Awards 2013, Behind the Voice Actors Awards 2013, Black Reel Awards 2013, Casting Society of America, USA 2013, CinEuphoria Awards 2013, Kids' Choice Awards, USA 2013, Russian National Movie Awards 2013, Satellite Awards 2012 شده است.

اطلاعات تکمیلی

کارگردان: Steve Martino, Michael Thurmeier
فیلمنامه: Michael Berg, Jason Fuchs
تدوین: James Palumbo, David Ian Salter
فیلم‌بردار: Renato Falcão
موسیقی: John Powell
تهیه‌کننده: Lori Forte, John C. Donkin
مدت: یک ساعت و 18 دقیقه
کشور سازنده: امریکا
سال ساخت: 2012
شرکت سازنده:Blue Sky Studios, 20th Century Fox Animation

دسته بندی ها :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد