سریال انیمیشن فرزندان آفتاب
تعداد بازدید: 11
خلاصه برنامه

این انیمیشن به داستان زندگی چند همکلاسی در دهه ۵۰ می‌پردازد که بسیار هیجان انگیز و شنیدنی است. در فصل اول، ما شاهد روایت برخی حوادث قبل از پیروزی انقلاب هستیم؛ حوادثی تلخ و شیرین در بیرون از مدرسه، صمیمیت و رفاقت این چند همکلاسی که در جریان انقلاب کم‌کم بزرگ می‌شوند و به جوان‌هایی تبدیل می‌شوند که از جانِ خود گذشته و برای هدف برترشان تلاش می‌کنند و نیز درگیری‌های مردمِ آن زمان با دولت شاه که به فعالیت‌های بچه‌های مدرسه کشیده شده بود، تا بازگشت روح الله خمینی علیه به ایران و پیروزی انقلاب اسلامی ...
در فصل دوم، چهار کودک قصه، تبدیل به جوانانی شده‌اند که انقلاب از آن‌ها مردانی بزرگ و با مسئولیت ساخته است. دشمنانِ وطن که دست از کار نکشیده‌اند اکنون به خاک میهن دست درازی کرده‌اند. جوانان سلحشور ما مثل سایر جوانانِ ازجان‌گذشته راهی جبهه‌ها می‌شوند... داستانِ این فصل تا آزادی اُسرای جنگی ادامه پیدا می‌کند.
این مجموعه با تکنیک سه بعدی کامپیوتری کار شده که خروجی آن به صورت رندر دو بعدی انجام شده‌است و در ۴ فصل ۲۶ قسمتی در حال ساخت است که تاکنون تولید فصل اول و دوم آن به پایان رسیده‌است.
مجموعه «فرزندان آفتاب» در مرکز پویانمایی صبا با همکاری بنیاد فرهنگی روایت برای گروه سنی نوجوان و بزرگسال تهیه شده‌است. نوجوانان دهه ۵۰ حس و حال و روایات این مجموعه را به راحتی درک می‌کنند.
کارگردان: علی احمدی
تهیه کننده: علی نوری اسکویی
موسیقی: علی اکبر قربانی

دسته بندی ها :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد