دفترچه خاطرات
زمان پخش:برنامه مناسبتی
تعداد بازدید: 84
خلاصه برنامه

دفترچه خاطرات یک برنامه گفت وگو محور است که هدفش گفت و گو با شخصیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است. این برنامه با دعوت از دکتر تقی پور مبارز انقلابی و وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات و عضو فعلی شورای عالی فضای مجازی، دکتر محمد عباسی مبارز انقلابی و وزیر سابق ورزش و جوانان و نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد جانبازان، دکتر قدیری ابیانه مبارز انقلابی و استاد دانشگاه، دکتر زهره وند مبارز انقلابی و سفیر سابق ایران در ایتالیا و افغانستان و ...، با طرح سوال از مهمانان اینکه در زمان انقلاب با توجه به اینکه سن نوجوانی بودند چطور شد که وارد مبارزه شدند و محور گفت وگو با آنها بر اساس شغل شان بعد از انقلاب و ذات گفت وگو درباره انقلاب و مرور خاطرات چهل سالگی انقلاب است اینکه و نوجوانان امروز چه فرقی با نوجوانان دوران انقلاب دارند می پردازد.
این برنامه هر روز با دعوت از یک شخصیت شناخته شده و با اجرای 4 نوجوان و بیشتر با آیتم پرسش و پاسخ از میهمانان شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 و پنج شنبه و جمعه ساعت 22:30 پخش می شود. بازپخش این برنامه هر روز ساعت 11 خواهد بود.
برنامه دفترچه خاطرات در 26 قسمت 26 دقیقه ای از روز چهارشنبه 26 دی تا روز 22 بهمن به کارگردانی کاوه امیری و تهیه کنندگی روح الله عبداللهی از استودیوی مرکز انقلاب اسلامی روی آنتن شبکه امید خواهد رفت

دسته بندی ها :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد