جشنواره پویا نمایی کرمانشاه
تعداد بازدید: 121
خلاصه برنامه

دومین جشنواره ملی پویانمایی با شعار «ایران پویا، کرمانشاه زیبا» در بخش‌های سریال، مجموعه پویانمایی، فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند، موشن‌گرافی و جلوه‌های بصری و عروسکی و 6 بخش موضوعی با موضوع شعار سال، مقاومت، دفاع مقدس، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، تهاجم سیاسی و فرهنگی و دستاوردهای اجتماعی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

1530 اثر توسط 34 نفر از داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران بررسی شد که 355 اثر به بخش نهایی راه پیدا کردند و 61 اثر تندیس و دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت می‌کنند. مراسم افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره در سالن انتظار کرمانشاه و مراسم شادپیمایی عروسک‌ها با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قبل از افتتاحیه این جشنواره در ورودی پارک شرقی طاقبستان و برنامه‌های عروسکی چهار گروه خاله شادونه، ململ، رنگین کمان و عمو مهربان در سالن امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار خواهد شد.

در این جشنواره پویانمایی بیش از 3500 دقیقه برنامه از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های کرمانشاه در شبکه‌های ملی و فراملی به نمایش گذاشته خواهد شد و علاوه بر این 32 شبکه استانی با تولید تیزر و مستند ظرفیت‌های کرمانشاه را در جغرافیای ایران اسلامی روایت می‌کنند.

با پخش مستقیم این رویداد زیبا و دیدنی با ما همراه باشید.

 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد