تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: یک شنبه 17 شهریور 1398

«دفترچه خاطرات» واقعه 17 شهریور را ورق می زند

 

 

 

حماسه خونین هفده شهریور حادثه‌ای است بس عظیم که اگر سالیان متمادی در وصف آن و یاد هزاران شهید آن روز، سخن گفته شود، باز قلم از ادای حق آن واقعه خونین عاجز خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه امید، به همین مناسبت، در فصل 2 برنامه «دفترچه خاطرات» ابوالفضل دوست محمدیان شاهد عینی  این واقعه ،در خصوص تظاهرات مردمی و راهپیمایی عظیم مردم در اعتراض به عملکرد دولت وقت و نادانی دولت در پاسخ گویی به اعتراضات مردمی و  همچنین درباره حادثه غم انگیز آتش سوزی سینما رکس آبادان و حوادث مربوط به استعفای دولت آموزگار و آغاز فعالیت دولت جعفر شریف امامی و اعتراضات عمومی مردم به فساد حاکم در کشور  با مخاطبان همیشگی این برنامه صحبت خواهد کرد.

 وی همچنین درباره تظاهرات گسترده مردم در شهرهای قم و تهران در پنجم شهریور همان سال و شهادت دهها نفر در شهرهای خمین،تهران ، قم ،کرج و ایلام صحبت خواهد کرد که به دنبال آن با فراخوان علما در عید سعید فطر آن سال(سیزدهم شهریور)، مردم تهران در اولین ساعات روز جمعه 17 شهریور سال 57 در میدان ژاله (میدان شهدای کنونی)تجمع کردند که با رگبار مسلسل مأموران حکومت پهلوی به شهادت رسیدند که ادامه این واقعه را را از زبان شاهد عینی ماجرا خواهید شنید.

این برنامه روزیکشنبه 17 شهریور سال جاری ساعت 17:15 روی آنتن شبکه امید پخش خواهد شد و بازپخش آن نیز روز بعد ساعت 10:15 خواهد بود.

فصل 2 برنامه دفترچه خاطرات  با عناوین و مناسبت های مختلف و روزهای خاص تقویم در 33  قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی روح الله عبدالهی و با اجرای چهار نوجوان از شبکه امید درحال پخش است.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد