انیمیشن دژ فضایی
زمان پخش:هر شب ساعت 22:00- بازپخش ساعت 11:00
تعداد بازدید:627
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
این انیمیشن سریالی در 3 فصل و 85 قسمت 25 دقیقه‌ای, بین سال های 1982 تا 1984 با همکاری امریکا و ژاپن ساخته شد و در سال 1985 پخش شد(در ایران نیز با نام "دژ فضایی" پخش شده است) کمپانی ساختHarmony Gold USA Tatsunoko Production و تولید کننده هاCarl Macek Ahmed Agrama-
داستان این مجموعه در مورد گروهی از انسانها در زمانهای آینده است که با استفاده از هواپیماهای ربات مانند به دفاع از زمین می پردازند. جذابیت بالای این مجموعه بیشتر بر دو عامل داستان و تغییر حالت زیبای هواپیماها به ربات‌های انسان نما است.
بیگانگانی از خارج منظومۀ شمسی، سعی در تسخیر کرۀ خاکی زمین را دارند. دانشمندان برای مقابله با آنها روبات‌هایی با تکنولوژی بالا به نام روبوتک می‌سازند.
یک سفینۀ مرموز در سال 1999 به زمین سقوط می‌کند. پس از 10 سال تحقیق بر روی آن، اسرار حملۀ مهاجمان به کرۀ زمین کشف می‌شود. دانشمندان برای مقابله با مهاجمان فضایی، شروع به بازسازی آن می‌کنند. سرانجام سفینه به همراه جزیره‎ای که در آن سقوط کرده بود به فضا منتقل می‌شود تا ساکنین این جزیره مدافعان اصلی انسانها در مقابل مهاجمین فضایی شوند.
این داستان تخیلی که در 1985 برای 15 سال آیندۀ آن متصور شده بودند؛ حتی هم اکنون که بیش از 10 سال از زمان داستان می‌گذرد هنوز هم به دیدۀ یک داستان تخیلی در آینده می‌شود به آن نگاه کرد.
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد