برنامه حرکت
زمان پخش:یک‌شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:15
تعداد بازدید:655
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
نگاه ویژه به امور نوجوانان و جوانان و مسایل آنان گامی مؤثّر جهت کسب افتخارات و موفّقیت‌های ایران اسلامی است. برنامه *حرکت* تلاشی ارزنده و اقدامی شایسته در این راستا و در جهت رفع دغدغه‌های نوجوانان عزیز است. این برنامه به موضوعات روز و مبتلاء به و ارائه راه‌کارهای مناسب می‌پردازد. در این برنامه ضمن تبیین فرهنگ ایرانی ـ اسلامی، عادت‌های ناصحیح اجتماعی، آسیب‌شناسی می‌شود و نحوه استفاده صحیح از رسانه‌های مجازی ارائه می‌شود. از ره‌آوردهای این برنامه دانش و معرفت افزایی است. هم چنین برنامه *حرکت* راهنمایی است در حوزه‎های انتخاب صحیح، ادامه تحصیل،کاهش کاستی‌ها و از بین بردن نقاط ضعف مانند رفع خودکم‌بینی، افزایش توانایی‌‌های موجود و تقویت نقاط قوّت مانند حسّ اعتماد به نفس، و هم چنین استفاده بهینه از اوقات فراغت.
این برنامه با جذّابیّت ساختاری و ارائه آیتم‌هایی شاد و متنوّع مانند:نمایش طنز، فیلم صامت، مسابقه،کارشناس، پلاتو مجری و گفتگو نوجوان موفّق، لحظاتی خوشی برای بینندگان عزیز رقم می‌زند.
عوامل برنامه:
تهیه کننده و کارگردان: حسین لطفی نیک
ناظر کیفی: مهدی محمدی
نویسنده: الهه فیاضی
دستیار کارگردان: الهه فیاضی
دستیار تهیه :مرتضی سعادت کیا
مجری: سجاد دائمی
تصویربردار: مصطفی لقمانی-امین متقی پور
گریم:قدسی شریعتی
مدیر تولید: اعظم برات زاده
ناظر محتوایی:فاطمه سادات حاجی وثوق
تدوین و گرافیک: نرگس نیری
صدا بردار: امیرحسین صادقی
طراح دکور: علی ضمیری
بازیگران: شاهین نورایی-هانیه قاسمخانی-علی ضمیری-علیرضا موذن-نرگس نیری-سارا محمد زاده-مهسا سیستانی-عرشیا سمایی-امین متقی پور
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد