برنامه مثل قاسم
زمان پخش:ویژه اربعین حسینی
تعداد بازدید:493
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
برنامه ترکیبی «مثل قاسم» به عنوان اولین برنامه زنده و مختص نوجوانان با بخش های مختلف و با حضور کارشناسان مذهبی مثل حجت السلام فرحزادی و رائفی پور و نوجوانان ایرانی و غیر ایرانی حاضر در مراسم که موکب یا فعالیت خاصی در این راهپیمایی بزرگ دارند و افراد مختلف حاضر در مراسم که فعالیت خاصی دارند از اول تا هشتم آبان مصادف با اربعین حسینی روانه آنتن شبکه امید می‌شود.

این ویژه برنامه کاری از گروه تولید شبکه امید است که با همکاری آستان قدس حضرت فاطمه معصومه (س) از عمود 1080 با ارتباط مسقیم و زنده از قسمت‌های مختلف پیاده روی بزرگ اربعین حسینی از ساعت 18 تا 19 و با اجرای رامتین چیت سازان با عاشقان اباعبدالله الحسین همراه خواهد بود.

همچنین عوامل برنامه «مثل قاسم» از فردا تا روز اربعین حسینی در ساعت های مختلف شبانه روز (۱۳ تا ۱۳:۱۵)(۱۵:۴۵تا۱۶)و (۲۰:۴۵ تا ۲۱)با پخش گزارش‌های مستقیم از مسیر پیاده روی بزرگ اربعین با زائران حرم حسینی همراه شده و از روحیات و احساسات قلبی آنها درباره امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) جویا خواهند شد تا تمام احساسات و مکنونات قلبی آنها که از جنس عشق و دلدادگی به اهل بیت (ع) است را به مخاطبان این شبکه انتقال دهند.
در این گزارش‌ها از نوجوانان حاضر در پیاده روی سوالات مختلفی از جمله اینکه نایب الزیاره چه کسی در ایران هستی و چه پیغامی درباره این راهپیمایی برای همسالان خود داری؟ اجرای این گزارش ها نیز با رامتین چیت سازان خواهد بود.
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد