بچه‌های گروهان بلال
زمان پخش:ساعت 15:00 - بازپخش ساعت 23:00
تعداد بازدید:254
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
بچه های گروهان بلال سریالی واقعی در رابطه با حضور نوجوانان در جبهه های جنگ است
. «بچه های گروهان بلال» داستان نوجوانانی است که همگی راننده لودر و بولدوزر هستند و آموزش‌هایی در این باره دیدند، آن ها در حقیقت مهندسی رزمی دارند که در روزهای پایانی جنگ به جبهه می‌روند و آموزش می‌بینند و ناخواسته درگیر کارهای جنگ می‌شوند.
«بچه های گروهان بلال» اولین سریالی است که به مهندسی رزمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌پردازد
بازیگران نوجوان ۲۵ نفر هستند و همه به یک اندازه در سریال به ایفای نقش می پردازند. بهنام داوری، امیرحسین ابراهیمی، عبدی سالار قوامی، پیمان نوری، حسین عبدالمنافی، آرمان نژادعلیرضایی، رضا خلجی، محمدرضا نیکخواه، محمد کرمی، سورنا بایراملو، محمد بهاران صفت، بینامین صیادی، داریوش مهربان، علیرضا زیوری از جمله این بازیگران هستند. البته برخی از این تعداد تا به حال کار کردند و برخی هم اولین کارشان را با این سریال تجربه می‌کنند.
وحید رهبانی نقش اصلی این سریال است که قصه پیرامون او می چرخد. همچنین محمد حاتمی، مهرداد ضیایی، شهرام قائدی، امیررضا دلاوری، ارژنگ امیر فضلی، کاوه خداشناس، ایمان صفا، علی نعمت اللهی، حسین توشه از بازیگران اصلی این سریال هستند.
فیلمنامه سریال «بچه های گروهان بلال» بر مبنای خاطرات و طرحی از عبدالرحمن شلیلیان توسط داوود امیریان نویسنده رمان‌ها و فیلمنامه‌های دفاع مقدس به تهیه کنندگی عزیز علیزاده تولید شده است.

کارگردان: عبدالرحمن شلیلیان
نویسنده: حسین حکمت جو
تهیه کننده: عزیز علیزاده
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد