رسانش
زمان پخش:شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 17
تعداد بازدید:11174
قسمت های برنامه
1397/08/28
1397/08/22
1396/08/01
زامبی‌ها موجودات عجیب‌وغریبی است که این روزها بسیار در شخصیت‌های تلویزیونی، فیلم و رسانه‌های دیگر نامشان شنیده می‌شود اما این موجودات ناشناخته از کجا آمده‌اند...
1396/07/26
اگر این ایام قدری خبرها رو چک کرده باشید حتما نام «نهنگ آبی» رو در فضای رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی شنیدید. پدیده‌ای که اول به اسم «بازی» شناخته می‌شد و حالا بعضی‌ها «چالش» خطابش می‌کنند. بنابر گفته‌ها و شنیده‌ها، بیشتر قربانیان این بازی نوجوون‌ها بودن، به همین خاطر خیلی از پدر و مادرها و حتی خود نوجوون‌ها هم نگران آثار این چالش شدند.
1396/06/27
خلاصه برنامه
در عصر حاضر سرعت رشد رسانه‌ها بسیار زیاد شده، اما در گذشته‌ای نه‌چندان دور، شاید حدود 60 سال گذشته فاصلۀ بین این اختراعات که به انسان در مسائل زندگی‌اش کمک می‌کرد بسیار بود، به‌طور مثال زمان زیادی گذشت تا تلگراف به تلفن تبدیل شد و بعد گوشی‌های همراه و حالا گوشی‌های هوشمند، همین روند هم در مورد سینما، رادیو، تلویزیون، ویدئو، کاست و... رخ داد، در شرایط حال حاضر سرعت پیشرفت این رسانه‌ها نسبت به هم کم شده به‌طوری که در هر لحظه رسانه‌ای جدید با قابلیت‌های بیشتر و پیشرفته‌تر توسط بشر اختراع می‌شود به همین خاطر باید برای هماهنگی با این پیشرفت و به دست آوردن دانش استفاده از آن‌ها در این زمینه تأملی بیشتر کنیم و رفتار مناسب برخورد با آن را بیاموزیم.
برنامۀ رسانش بازگشتی به چگونگی ساختار پدید آمدن رسانه‌ها دارد و تاریخچۀ آن‌ها را بررسی کرده و در کنار کارشناسان برنامه مسائل روز از قبیل بازی‌های رایانه‌ای، تلویزیون، شبکه‌های اجتماعی، موسیقی، بازنمایی خبر، سرگرمی، تبلیغات تلویزیونی، مخاطب شناسی، ستاره‌ها و... را در هر قسمت به بحث با کارشناسان و نوجوانان می‌گذارد.

اطلاعات تکمیلی

کارگردان: محمد دیماسی
نویسنده داستان: مجید قبادی
مجری: محمدصادق باطنی
تدوین: علی قاسم‌زاده، محمد دیماسی
مدت:30 دقیقه
تهیه‌کننده: محمدصادق باطنی
تعداد قسمت: 35
تهیه شده در: تولید شبکه امید
کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران
عوامل برنامه
تهیه کننده: محمد صادق باطنی
کارگردان: محمد دیماسی
بازیگر: مجید قبادی
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
melis
1396/06/22
ممنون بابت پخش برنامه ی رسانش هم سرگرم کنندس و هم جذابه
دانیال حسین پور
1396/06/04
ممنون از برنامه ی خوبتون . لطفا بخش گیمینگتون را تقویت کنید و اگر میتونید گیم پلی های چند دقیقه ای کوتاه از بازی بزارید ممنون.
سید اولاد پ
1396/05/29
سلام. رسانش (گیم) خیلی جالبه. در این مورد بیشتر بسازید. و در خصوص بازی های ترسناک هم مستند بگذارید.
حمید رضا
1396/05/18
سلام لطفا قسمت های کامل برنامه رو اینجا بگذارید که بتونیم دانلود و استفاده کنیم ممنون
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد