سریال لاک پشت‌های نینجا
زمان پخش:هر شب ساعت 22:00، بازپخش ساعت: 13:30
تعداد بازدید:3480
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
چهار لاک پشت و یک موش به‌طور اتفاقی تحت تأثیر مایعی سبز رنگ قرار می‌گیرند و جهش می‌یابند؛ این چهار لاک پشت مهارت‌های نینجا را از همان موش فرا می‌گیرند و در فاضلاب‌های شهر نیویورک زندگی می‌کنند. مشکلی که برای محل سکونت آن‌ها پیش می‌آید این چهار لاک پشت را وادار به خارج شدن از فاضلاب می‌کند و در همین حال مشکل جدیدی برای آن‌ها درست می‌شود که مقدمه دشمنی آن‌ها با شردر را به تدریج فراهم می‌سازد...
در این سریال کارتونی چهار لاک‌پشت برادر شخصیت‌های اصلی این سریال هستند که نام آن‌ها عبارتند از:
لئوناردو ( لئو ):او رهبر این گروه است. وی ماسک آبی رنگ و دو شمشیر کاتانا به عنوان سلاحش استفاده می‌کند همچنین بسیار شجاع و ماهر است. او به بهترین شکل برادرانش را هدایت می‌کند و قدرت و هوش مهارت‌های نینجا او بالا است. بسیار مهربان و فداکار است. بیشترین دشمنی هم شردر با وی دارد زیرا پیشنهاد همکاری با او را رد کرده بود.
• مایکل آنجلو ( مایکی ): مایکل آنجلو لاک‌پشتی شوخ‌طبع با شوخی‌هایی بامزه و دوست داشتنی است. او ماسک نارنجی رنگ دارد و از دو نانچیکو دوبل به عنوان سلاح استفاده می‌کند همچنین عاشق پیتزا و کتاب‌های کمیک بوکی هست. او بسیار تکنیکی,خلاق و سریع است. برخی اوقات هم سر به سر رافائل می‌گذارد.
• داناتلو ( دان ):دانتلو مغز متفکر گروه است. او با درست کردن وسایل مختلف همراه با تکنولوژی کمک بزرگی به برادرانش در مقابله با دشمنان کرده‌است مانند تلفن لاکی و ماشین لاک‌پشتی و یک موتور لاکی هم برای رافائل. او ماسک بنفش رنگ دارد. سلاح او یک عصای چوبی از جنس درخت بو است.بسیار دانا و با ذکاوت است.
رافائل ( راف ):عصبانی‌ترین و عجول‌ترین فرد گروه رافائل است. او همیشه از شکست خوردن جلوی برادرنش خشمگین می‌شود. همچنین او ماسک قرمز دارد و از سای به عنوان سلاح استفاده می‌کند. رافائل بسیار احساساتی است وی قلب رئوفی دارد و حاضر است برای همه هر کاری بکند. همچنین زور و قدرت زیادی دارد. برخی اوقات هم با مایکی دعوا می‌کند.
استاد اسپلینتر:او که یک موش است پدر و استاد این چهار لاک‌پشت محسوب می‌شود که هنر نینجتسو را به آن‌ها آموخته است. او هنرهای رزمی را از استاد یا صاحب خود به نام Hamato Yoshi که یکی از معروف‌ترین هنرمندان رزمی در ژاپن بود با نگاه کردن به او و تقلید حرکات وی یادگرفته بود.
ژانر: تخیلی کمدی درام
محصول: 2003-2010 آمریکا
پدید آورندگان: Kevin Eastman, Peter Laird
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد