صلح‌بانان
زمان پخش:هر شب ساعت 22:00، بازپخش ساعت 13:30
تعداد بازدید:3142
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.

ال ام رهبر صلحبانان جهانی و ستیزه گران تندرو در تیم، LM مهارت های سازمانی برجسته ای دارد و متخصص در تلفیق منابع.
LM همچنین اخلاقی آرام، سازگار با محیط زیست، بسیار مسئول، بی طرف، صالح و اختصاص داده شده است. او الهام بخش برای مردم اطراف او است.
LM در زمینه تحقیقات، ردیابی و انجام حملات موفق است و رهبر بسیار باهوش با قضاوت عالی و مهارت های برجسته در زمینه سازماندهی مبارزه گروهی است.
پدر LM یک افسر رزمی بود که در طول یک ماموریت امداد رسانی فاجعه جان سپرد، زمانی که LM هنوز یک کودک بود. از آن به بعد، LM همیشه تلاش می کند تا بهترین کارها را انجام دهد و از تراژدی بیشتری جلوگیری کند. تحت رهبری او، صلح‌بانان جهانی بر بسیاری از بحران ها غلبه کرده اند

اس کی یکی از اعضای صلح‌بانان جهانی با اسلحه Iceman در این تیم، SK دارای تیرگی فوق العاده ای است. اسلحه همواره به قلب او نزدیک شده است و او بیش از زندگی را دوست دارد. با اعتماد به نفس، قاطع و تیزهوش، اما همچنین خستگی ناپذیر، او همه شیوه های شیطانی را شگفت زده می‌کند و یک کمال گرا است که تلاش می‌کند بهترین باشد در هر کاری که انجام می دهد.
او در نظارت، نفوذ و قتل عام است، او بهترین در مبارزه انفرادی است.
در ابتدا، SK همیشه سعی داشت LM را در صلح‌بانان جهانی غرق کند تا بتواند ثابت کند که او بهترین است. با این حال، پس از گذر از بسیاری از ماموریت های خطرناک، او به تدریج به تصدیق توانایی های رهبری قوی LM می آید. SK همچنین تنها عضو صلحبانان جهانی است که به مأموریت برای نجات مارتی پیوست
.
اس آر تنها عضو زن صلحبانان جهانی و جریان ارشاد در تیم، SR مسئولیت حمل وسایل نقلیه را دارد.
شاد، خوش بین، شگفت انگیز، شفاف و تیز، SR همچنین برای ماشین آلات دلپذیر است. او با مکانیسم وسایل نقلیه مختلف آشنا است و در نصب و تعمیر و نگهداری مهارت دارد.
SR توسط پدرش مطرح شد، زمانی که مادر او زمانی که هنوز کودک بود، فوت کرد. SR در خانواده ای از برادران بزرگتر و جوانتر رشد کرده است، همیشه در شرکت مردان بوده است و به عنوان یک مرد رفتار می شود. به همین ترتیب، رفتار زنانه برای او بسیار متفاوت است.

تی ال یکی از اعضای صلحبانان جهانی و یک فلیکر در این تیم، TL یک جنگنده خوب است که در مبارزه با دستی دست دارد.
همیشه آماده انجام دادن کارهای درست و مبارزه با بی عدالتی است، TL بسیار عادلانه و بسیار ارزشمند است. TL دارای مدیتیشن فوق العاده ای برای هنرهای رزمی است که او از سال های جوانی تمرین کرده است. او در تلاش های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی گیری، پینینگ، کوبیدن و مشت زدن، و همچنین مهارت در دست زدن به هجده سلاح هنرهای رزمی، او واقعا طرفدار یک هنر رزمی است.
پدر TL به عنوان مربی هنرهای رزمی ملی شناخته شد و TL نیز سه بار قهرمان هنرهای رزمی ملی بوده است. او یک بار بازیگر ستاره ای در تیم رزمی هنر رزمی بود، اما تصمیم گرفت تا به صلح‌بانان جهانی بپیوندد تا بتوانند زندگی خود را به انجام برساند. او همچنین تنها عضو تیمی است که برای مبارزه با دست به دست مسلح است

بی تی یک عضو صلح‌بانان جهانی و اسلحه ساز سنگین زمین در این تیم، BT دارای ساختار عضلانی است و متخصص مهمات مهم است.
صادقانه و متمایز است، او یک مرد خشن و در عین حال ملایم است، و رفتارهای ظاهرا نادانش، حقیقت را برانگیخته است.
این مغولستان در برخورد با کشتی های مختلف مهارت های مختلفی برای مبارزه و حفاظت از قدرت شلیک دراز مدت دارد. بهترین دوست او یک مسلمان تبت است که با او بزرگ شده است. او تسلیحات مخرب را در این تیم حمل می کند
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد