عمو قناد خانم مجری
زمان پخش:ویژه برنامه روز جهانی کودک
تعداد بازدید:372
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
برنامه عمو قناد خانم مجری ویژه برنامه روز جهانی کودک از شبکه امید
مجید قناد زاده خرمشهر تهیه کننده و کارگردان و مجری برنامه‌های کودک و نوجوان در تلویزیون ایران است. او به عنوان مجری برتر توسط مخاطبان خارج از کشور (شبکه جام جم) انتخاب شد.
مجید قناد دارای کارشناسی کارگردانی و بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبای تهران و و ارشد هنر از وزارت فرهنگ و ارشاد است. او فعالیت خود را با تئاتر آغاز نمود و پس از شروع دقفاه مقدس در مرکز اصفهان کار خود را در زمینه تهیه کنندگی و کارگردانی آغاز کرد و در سال ۱۳۶۲ همراه با ادامه تحصیل در تهران و به عنوان مجری و تهیه‌کننده، کارگردان در شبکه 2 تهران مشغول به کار شد.
برنامه‌های بسیاری از جمله مسابقات، نمایش، جنگ‌های مختلف، سریال، همکاری با جام جم و خانه سینما از فعالیتهای ایشان می‌باشد. فعالیتهای سینمائی از جمله شهر در دست بچه ها و همه دختران من به عنوان بازیگر ایفای نقش نموده و در طول سال‌های فوق به عنوان مجری و کارگردان برنامه‌های فرهنگی و هنری در مناسبات‌های مختلف فعالیت داشت. به عنوان تهیه‌کننده، کارگردان و مجری برنامه‌های کودکان به صورت پخش زنده حضور دارد یکی از این برنامه‌ها فیتیله نام داشت که به مدت هشت سال بدون وقفه در تمامی جمعه‌ها و اعیاد تعطیل از شبکه دو پخش می‌شد قناد در دی ۱۳۸۹ بر خلاف میل شخصی‌اش از اجرای این برنامه کنار رفت ولی همچنان تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده داشت و ابراز امیدواری کرد برنامه با مجری جدید همچنان موفق باشد. او سپس برنامه دیگری را با گروهی جدید متشکل از ۵ بازیگر جوان در روزهای جمعه با نام «جمعه به جمعه خونه به خونه» شروع کرد.
الهه رضایی زاده ۱۲ بهمن ۱۳۴۲مجری تلویزیون است.
وی در سال ۱۳۵۸ و هنگامی که ۱۵ ساله بود، برای اجرا در برنامه کودک پذیرفته شد و فعالیت خود را آغاز کرد. در تیر ماه همین سال بود که اولین اجرای خود را مقابل دوربین انجام داد. او در دهه شصت خورشیدی به عنوان مجری برنامه کودکان توانست به اوج معروفیت خود در تلویزیون برسد. وی در سال ۱۳۷۸ اجرای برنامه کودک را کنار گذاشت. پس از آن در برخی برنامه‌های بزرگسالان به عنوان مجری به فعالیت پرداخت. وی پس از گذشت سال‌ها، در سال ۱۳۸۹، در برنامه‌ای تحت عنوان «بچه‌های دیروز»، که برنامه‌های قدیمی را به منظور تجدید خاطره پخش می‌کرد، به اجرای برنامه پرداخت.
تهیه کننده و کارگردان: مرضیه ریاحی
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد