قصه‌های جزیره
زمان پخش:به‌زودی
تعداد بازدید:357
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
«سارا»، دختر نوجوان و سرزنده‌ای است که به همراه پدرش در شهر بزرگ «مونترال» زندگی می‌کند، مادرش اهل جزیرۀ «پرنس ادوارد» بوده و مدتی است که از مرگش می‌گذرد. پدر سارا در کارش به مشکل برخورده و به نظر به‌زودی ورشکسته می‌شود. آقای استنلی به پیشنهاد دایۀ سارا تصمیم می‌گیرد او را برای مدتی به جزیرۀ پرنس ادوارد بفرستد؛ تا در کنار خانوادۀ مادری‌اش زندگی کند. ابتدای ورود سارا به «آوندی» روستای سرسبز و زیبای جزیره، او با پسردایی‌ دیگرش «اندرو» که مانند او قرار است در کنار عمویش «الک کینگ» زندگی کند آشنا می‌شود. الک کینگ مرد مهربانی است که به همراه همسر و سه فرزندش در خانه‌ای نسبتاً کوچک زندگی می‌کند و ازنظر مالی در سطح پایینی قرار دارد. وقتی آن‌ها با سارا و دایه‌اش مواجه می‌شوند می‌فهمند که باید آن دو را به خانۀ «هتی» و «اولیویا» که خاله‌های سارا می‌شوند بفرستند. هتی کینگ زن گوشت‌تلخی است که به بدزبانی در بین خانواده شهرت دارد؛ علاوه بر این غرور بی‌جای او باعث شد؛ تا خواهرش روت (مادر سارا) او را ترک کرده و باوجود مخالفت شدیدش با بلر استنلی (پدر سارا) ازدواج کند. این ماجرا باعث کینه‌ای در دل هتی شده و با بازگشت سارا به مزرعۀ گل سرخ، او تمام تلاشش را برای بیرون کردن دایۀ سارا می‌کند...
مجموعه تلویزیونی «قصه‌های جزیره» بانام اصلی Road to Avonlea اقتباسی آزادانه از چندین کتاب The Story Girl «داستان یک دختر» و The Golden Road «جاده طلایی» است که بسیاری از ویژگی‌های شخصیت‌های «سارا استنلی»، «فلیکس»، «سیسیلی» و «فلیسیتی» از روی این کتاب‌ها بوده است. نویسندۀ این مجموعه کتاب‌ها که با تمرکز روی جزیرۀ پرنس ادوارد نگاشته شده Lucy Maud Montgomery «لوسی مُد مونت‌گومری» است.

اطلاعات تکمیلی

کارگردان: Kevin Sullivan
بازیگران: Sarah Polley, Jackie Burroughs, Lally Cadeau, Cedric Smith, Gema Zamprogna, Zachary Bennett, Mag Ruffman
موسیقی: John Welsman,…
تکنیک: رئال
تعداد قسمت: 91
دقیقه: 45 دقیقه
کشور سازنده: محصول مشترک امریکا و کانادا
سال ساخت: 1990-1996
شرکت سازنده: Sullivan Films, CBC and the Disney Channel
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
روح اله
1396/10/08
سلام.لطفا تا آنجا که امکان دارد کمتر سانسور کنید.در کارتونها وسریالهایی که الان از صدا وسیما پخش می شود،حتی نسبت به سی سال پیش سانسور بیشتر شده .ممنون می شوم نظرم را منتشر کنید.
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد