مستند چگونه زمین ما را ساخت
زمان پخش:ساعت 20:00
تعداد بازدید:148
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
مستندی بسیار جذاب و دیدنی از شبکه امید
How the Earth Was Made us مستندی است که به بررسی چگونه ساخته شدن سیاره ما و چیزهایی که درون آن است می‌پردازد. هر سوالی که در مورد نحوه پیدایش زمین، کوهستان ها، زمین لرزه ها، اقیانوس‌ها و ... دارید در این مجموعه جوابش را خواهید یافت.
این مجموعه یکی از زیباترین و برترین مستندهای تاریخ است که به جرات می‌توان گفت برترین مستندی است که تا کنون ساخته شده است. هر قسمت از این مجموعه دارای بهترین تصاویر با کیفیت بالا به همراه شبیه سازی‌های عالی توسط کامپیوتر که برای مثال به شما نشان می‌دهد که چگونه یک سرزمین تغییر شکل می‌دهد.
هر قسمت از این مستند ۴۵ دقیقه می‌باشد که آنقدر زیبا و جذاب ساخته شده است که هرگز گذر زمان را متوجه نخواهید شد و مهم‌تر از همه کیفیت بالای آن است که شما را شگفت زده خواهد کرد. نیازی نیست شما برای دیدن این مجموعه یک زمینه علمی در ذهن خود از قبل در مورد موضوع داشته باشید زیرا آن قدر زیبا کارشناسان برای شما توضیح می‌دهند که شما کامل می‌توانید بحث را درک کنید.
قدرت جادویی سیاره ما به ندرت در کتاب‌های تاریخ ذکر شده است. اینکه چگونه زمین تاریخ بشری را از قبل از تمدن شهرب تا عصر مدرن صنعتی تحت تاثیر قرار داده است.
این مجموعه برای اولین بار به صورت تصویری بیان می‌کند که چگونه زمین، جغرافیا و آب و هوا قدیمی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی تاریخ تمدن بشری هستند. موضوعی که قبل از این کمتر کسی آن را تایید می‌کرد.
این مستند تمام ذهنیت‌های قبلی در مورد تمدن و فرهنگ انسان را متحول می‌کند و چشن اندازی تازه از انسان‌های امروزی ارائه می‌دهد.
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد