پاستا
زمان پخش:شنبه تا چهارشنبه ساعت 15، بازپخش ساعت 9
تعداد بازدید:2158
قسمت های برنامه
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
خلاصه برنامه
سو یوکیونگ، دختر جوانی است که آرزوی سرآشپز بودن در رستوران را دارد. او برای اینکه بتواند به آرزویش برسد در یک رستوران ایتالیایی در پایین‌ترین درجۀ شغلی شروع به کار می‌کند تا زمانی که بالاخره به عنوان دستیار پاستا پز قبول می‌شود.
«یوکیونگ» سه سال با پشتکار کار کرده تا در نهایت ارتقاء شغلی پیدا می‌کند، اما در همین زمان سرآشپز رستوران عوض شده و مرد جوانی به نام «چویی هیون‌ووک» که در ایتالیا آشپزی را آموخته و حرفه‌ای‌ترین پاستا پز در کشور است به عنوان سرآشپز منصوب می‌شود. سرآشپز جدید روش‌ متفاوتی داشته و رفتارش بسیار خشن است. علاوه بر آن او با کار کردن زن‌ها در آشپزخانه‌اش مخالف است و همین دلیلی می‌شود که در آغاز کار، همۀ زنان آشپز رستوران را اخراج کند؛ در این بین یو‌کیونگ مُصرّ است تا در آشپزخانه بماند و با سماجت به کارش ادامه می‌دهد.
سریال کره‌ای «پاستا» با نام انگلیسی Pasta برای مخاطب عام تولید شده است.

اطلاعات تکمیلی

کارگردان: Kwon Seok-jang
نویسنده: Seo Sook-hyang
بازیگران: Gong Hyo-jin, Lee Sun-kyun, Lee Ha-nui, Alex Chu
تعداد قسمت: 20
مدت: 1 ساعت
تکنیک: رئال
سال ساخت: 2010
تهیه کننده: Son Ok-hyun
تهیه شده در: MBC
کشور سازنده: کرۀ جنوبی
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
محدثه
1396/08/25
باعرض سلام وخسته نباشید لطفا سریال های کره ای جدید تری پخش کنید
پریسا سعیدی
1396/08/19
ای کاش شبها پخش می شد .یکی از بهترین سریالهای عمرمه
صحراگرد
1396/08/18
با سلام؛ لطفاً یک باز پخش دیگرى براى سریال پاستا بگذارید
دلارام..۱۴ساله..شهرستان ساوه..شان کان
1396/08/17
ممنون از پخش این فیلم لطفا سریال های کره ای جدید بزارین دونگی،یانگم،پاستا،سرنوشت،جوموگ...ووو همشون از شبکه های دیگه سی بار پخش شده سریال کره ای جدید بزارین.راستی فوتبال رباتی چی شد؟؟؟؟قرار بود پخش کنید
امینی
1396/08/12
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام پرسنل شبکه امید لطفا اگه میشه تایم باز پخش سریال پاستا را بررسی کنید . چون در ساعت ۹ دو دفعه برنامه ی زنان کوچک پخش میشود .
رحمانی
1396/08/10
اگر ممکنه ساعت پخش سریال رو بین ساعت های ۱۸ تا ۲۲ بزارید ساعت پخشش خیلی بده
روحانى
1396/08/07
وقتتون بخیر ساعت پخش و باز پخش این سریال به گونه ای هست که بچه هایى که تا ٣ بعد از ظهر مدرسه هستند از هیچ کدام نمى توانند استفاده کنند:( در صورتى که برنامه اى مثل زنان کوچک در دو تایم نزدیک بهم پخش مى شود!
قاسمی پور
1396/08/07
با سلام و خسته نباشید اگه ممکنه ساعت پخش سریال را به ساعت 18 تا 22 شب تغییر دهید . زیرا زمان پخش سریال سر کار هستم و نمیتوانم سریال را ببینم و همینطور بازخش آن را.
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد