تعداد بازدید : 278 - تاریخ خبر : 1397/03/23 - 04:08
برنامه کوچه بهار

جناب خان در در کوچه بهار

برنامه کوچه بهار بامداد پنج شنبه 24 خرداد ماه میزبان محمد بحرانی صدا پیشه و بازیگر سینما و تلویزیون خواهد بود.

.محمد بحرانی متولد سال 1360 و دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است.

آشنایی محمد بحرانی با گروه کلاه‌قرمزی از طریق یکی از دوستان وی به نام امیر سلطان‌ احمدی عروسک‌ گردان پسرعمه زا در کلاه‌ قرمزی ۸۸ صورت گرفت هرچند که همکاری مشترک بحرانی با ایرج طهماسب و حمید جبلی در فیلم رفیق بد به کارگردانی احمد عباسی مطلق در این امر بی تأثیر نبود و در واقع شروع کار حرفه‌ای صداپیشگی او با شخصیت‌های آقوی همساده و ببعی در این مجموعه می‌باشد.

وی پیش از جام جهانی فوتبال و لیگ جهانی والیبال به‌ همراه امیر سلطان‌احمدی موزیک‌ویدئوهایی در حمایت از تیم ملی منتشر کرد.

یکی از عروسک های محبوب تلویزیون، شخصیت جناب خان در خندوانه است  که محمد بحرانی کار صدا پیشگی این عروسک بنفش رنگ را انجام می‌دهد و با لهجه جنوبی آواز می‌خواند و دیالوگ‌های بامزه‌ای بیان می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه امید این صداپیشه محبوب در برنامه کوچه بهار از فعالیت‌های خود در زمینه‌های مختلف هنری صحبت خواهد کرد و موزیک ویدیوی تیم ملی نیز که توسط جناب خان و محمد بحرانی خوانده شده است از این برنامه  پخش خواهد شد.

برنامه کوچه بهار اولین ویژه برنامه سحرگاهی شبکه امید در ایام ماه مبارک رمضان است که هر بامداد ساعت 3:00 با اجرای عباس جمشیدی فر و رامتین چیت سازان و با حضور شخصیت های علمی، فرهنگی، هنری و...در 30 قسمت 70دقیقه ای  روی آنتن شبکه امید می‌رود.

باز پخش این برنامه هر شب ساعت 22:00 از شبکه امید پخش می‌شود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد