تعداد بازدید : 201 - تاریخ خبر : 1397/04/17 - 01:55
برنامه فوق العاده

فرهنگ «فوق العاده» مصرف انرژی

امروزه انرژی و کاربردهای آن در زندگی بشر از جایگاه مهـم و ارزشـمندی برخـوردار اسـت  انرژی لازمه و پیش‌نیاز پیشرفت اجتماعی و توسعه اقتصادی است و نیازهای اولیـه انـسان بـه آب، غذا و سرپناه را تأمین می‌کند و فراهم کننده حرارت، حرکت و قدرت محرکه آن است که از طریـق امکان‌پذیر کردن اشتغال، آموزش و بهداشت شالوده پیشرفت اجتماعی محسوب می‌شود.

در شرایط کنونی با توجه به مـسائلی همچـون افـزایش تعـداد مـصرف کننـدگان، گـرایش بـه شهرنشینی و تغییر سبکهای زندگی افراد، تمایل به استفاده از کالاهـای لـوکس و لـزوم دسترسـی سریعتر به نیازهای مصرفی به جهت محدودیت های زمانی، همواره خطر اتـلاف و کـاهش منـابع و نیروهای تولید انرژی و نیز دغدغه اصلاح و بهینه سازی الگوهای مصرفی افراد جامعه وجود داشته است. از این رو یکی از مباحث مهم مرتبط با انرژی، بحث الگو و فرهنگ مصرف آن اسـت.

به گزارش روابط عمومی شبکه امید، در برنامه «فوق العاده» امروز 17 تیر جعفر محمدنژاد مدیر کل روابط عمومی سازمان انرژی های نو درباره «فرهنگ مصرف انرژی» با مخاطبان همراه و همیشگی این برنامه صحبت می‌کنند.

در بخش دیگر این برنامه هادی اسکندری (بازی ساز بازی های ویدئویی)درباره روز بازی های ویدئویی با بینندگان این برنامه صحبت خواهند کرد.

برنامه «فوق العاده» از شنبه تا پنجشنبه هر هفته، ساعت 17 به تهیه کنندگی یوسف بچاری و با اجرای رامتین چیت سازان از شبکه امید پخش می‌شود

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد