تعداد بازدید : 186 - تاریخ خبر : 1397/08/12 - 15:58
ویژه برنامه فوق‌العاده

شخصیت بخشی بیشتر به نوجوانان در ویژه برنامه زنده «فوق العاده»

ویژه برنامه زنده و ترکیبی« فوق العاده» با آیتم های مختلفی مانند نوجوان و خودباوری، نوجوان و هیجان، نوجوان و مسئولیت اجتماعی، نوجوان و آینده و همچنین نوجوان و فضای مجازی و با هدف تقویت برای امید به آینده در نوجوانان، تقویت حضور مسئولانه نوجوانان در اجتماع، ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی در نوجوانان و همچنین نزدیک کردن والدین به نوجوانان و بالعکس از 9 تا 13 روی آنتن شبکه امید پخش می‌شود.

این ویژه برنامه با دعوت از میهمانان بزرگسال و نوجوان که فعالیت‌های ویژه یا موفقیت‌های خاصی در دوران نوجوانی کسب کرده‌اند و نیز با دعوت از گروه‌های سرود متناسب با این ایام حال و هوای خاصی دارد.

دوربین ویژه برنامه «فوق العاده» در بین نوجوانان و بزرگسالان رفته و از ویژگی‌های دوران نوجوانی و جذابیت‌ها و خاطرات این دوران جویا شده است.

تهیه‌کننده این برنامه با اشاره به اهداف و موضوعات «فوق‌العاده» تأکید کرد: موضوعاتی همچون نوجوان و تحصیل(مدرسه رویایی من)، نوجوان و خانواده(خونه خوبه؟!)، نوجوان و هیجان(هیجان‌انگیز)، نوجوان و وطن(تا کجا پایه‌ای؟)، نوجوان و خودباوری(در حد تیم ملی)، نوجوان و مسئولیت اجتماعی(اون با من)، نوجوان و غیره(محدوده مجاز) و نوجوان و آینده(ساختنی) روی آنتن می‌رود.

وی اضافه کرد: فرهنگسازی نقد و گفتگو در میان نوجوانان، پوشش اتفاقات ویژه مدارس، ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی نوجوانان، تقویت امید به آینده و تلاش برای آن در میان نوجوانان،‌تقویت حضور مسئولانه نوجوانان در اجتماع جزو اهداف برنامه زنده شبکه امید ویژه هفته نوجوان است.

این برنامه 90 دقیقه‌ای با حضور چندی از خوانندگان، هنرمندان، جامعه ورزشی، سیاسی و علمی در حالی از فردا به آنتن شبکه امید رنگ و بوی هفته نوجوانانه را می‌دهد که این قشر بدانند این ایام یادآور شهادت حسین فهمیده نوجوان نمونه و الگوی بلامنازعی است که با تأسی به آن می‌توانند آینده‌ای روشن‌تر برای خودشان بسازند. با توجه به این رویداد مهم، شبکه امید برنامه‌ای زنده را تدارک دیده تا با محوریت مدارس و دانش‌آموزان نوجوان، حرف‌های جدید و کاربردی نوجوانانه هم بزند که جامعه ما سخت به این مفاهیم نیازمند است.

گفتنی است، ویژه برنامه زنده و ترکیبی «فوق العاده» با تهیه کنندگی هومن ستوده و با اجرای مشترک آلاء خامه یار و رامتین چیت‌سازان از محل باغ کتاب از ساعت 18 تا 19:30 میهمان علاقمندان شبکه امید می‌باشد.

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد