پویش #مثل_قاسم

پویش #مثل_قاسم(علیه السلام)

این پویش در ایام محرم در سه بخش برگزار میشه که میتونین توی هر بخشی که علاقه مندید یا توی همه بخش ها در سه قالب نوشته، عکس و فیلم شرکت کنین. هشتگ هر بخش یادتون نره.

  • #برای_قاسم(علیه السلام):

دل نوشته ای برای حضرت قاسم بنویسین. روایتی از زندگی ایشون تعریف کنین و یا شعری براشون بگین، جمله های زیبا و دلنشینی که درباره حضرت قاسم(ع) در اماکن مختلف می بینید و می شنوید و همچنین عکس ها و فیلم های خود از حضور نوجوانان در هیئت ها و دسته های عزاداری و سینه زنی رو در این بخش بفرستین.

 

  • #به_جای_قاسم(علیه السلام):

اگر شما روز عاشورا به جای حضرت قاسم(علیه السلام) بودین چه کار میکردین؟

خیلی ها دوره نوجوونیشون جانانه مثل قاسم(علیه السلام) از امامشون دفاع کردن و توی این راه جان دادن.میتونین هم راجع به این شهدای نوجوان بنویسین،یا فیلم تهیه کنین راجع بهشون یا اینکه پوستر و عکسی رو ازشون طراحی کنین.

میتونین هم جواب این سوال رو در قالب نوشته، فیلم و عکس برای شبکه بفرستین.

 

  • #نذر_قاسم(علیه السلام):

شما می تونین با راه انداختن یه ایستگاه صلواتی توی محل و مسجد یا حتی مدرسه گرفته تا نذر کردن کمک به یه دوستی که توی یکی از درس هاش ضعیفه یا حتی نذر کردن برای اینکه کاری انجام بدیم برای خوشحال کردن پدر یا مادر یا نزدیکان برای حضرت قاسم(علیه السلام).

شما میتونین آثار خودتون رو از طریق سایت شبکه به آدرس omidtv.ir  ارسال کنین و یا نوشته های خودتون رو از طریق سامانه پیامکی 30000965 برای ما بفرستین.

مهلت ارسال آثار: مهلت ارسال آثار 1 الی 13 محرم الحرام 1440 هجری قمری

آثار برتر در برنامه مثل قاسم از شبکه پخش خواهد شد و به نفرات برتر جایزه سفر به کربلای معلی به همراه خانواده در ایام اربعین حسینی اهدا می شود.

​نام و نام خانوادگی:

تلفن:

شهر :

سن:

آپلود:

کد بالا را وارد کنید:
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد