سینمایی نبرد خلیج فارس 2
تعداد بازدید: 1608
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه


پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» به کارگردانی فرهاد عظیما و محصول گروه خودجوش و مردمی «فاطمه الزهرا (س)» می‌باشد که بدون حمایت‌های دولتی یا ارگانی ساخته شده است. تولید پویانمایی نبرد خلیج فارس۲ در سال 1395 توسط گروهی خودجوش و مردمی صورت گرفته و صرفاً جهت انجام کارهای تأثیرگذار و جذاب در جهت تبیین اهداف انقلاب اسلامی راه اندازی شده است که از این منظر مصداقی از کار فرهنگی «آتش به اختیار» است. شعار این گروه «ما به خواست خدا دین را به داخل خانه‌های دشمنان اسلام خواهیم برد» است. این پویانمایی به قسمتی از درگیری دریایی ناوگان سپاه با ناوگان پنج نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس می‌پردازد که ایران با استفاده از جنگ نامتقارن دریایی، ناوگان کلاسیک آمریکا را درخلیج فارس زمین گیر می‌کند و جنگ در نهایت با توسل وامداده‌ای غیبی به پیروزی ایران منجر می‌شود.

داستان اصلی این انیمیشن از جایی شروع می شود که یکی از نیروگاهای برق هسته ایران توسط موشک آمریکایی مورد هدف قرار می گیرد وجنگ سنگینی بین نیروهای آمریکایی ونیروهای ایرانی در خلیج فارس رخ می دهد.
نبرد دردریا بین ناو های ایرانی وآمریکایی شدت پیدا می کند. یکی از کشتی های ایران با ناوگان تا دندان مسلح آمریکایی  مواجه می شود ،فرمانده کشتی ایرانی که شباهت زیادی به حاج قاسم سلیمانی دارد، تعداد رزم ناوهای آمریکایی را بسیار بیشتر می بیندمتوجه می شود که نمی تواند در حالت عادی آنها را شکست دهد پس  دست به ابتکار عمل برای نابود کردن آنها می زند ودرنهایت...
ساخت این انیمیشن حدود4سال ونیم به طول انجامیده است و توجهات و بارتابهای جهانی بسیار زیادی را به خود جلب کرده است به طوریکه واکنش نیروی دریایی آمریکا را به خود جلب کرده است.
 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد