مسابقه بسرا
تعداد بازدید: 156

بسرا اولین مسابقه سرود به زودی روی آنتن شبکه امید پخش می شود.لطفی نیک تهیه کننده برنامه بسرا در گفت وگو با روابط عمومی شبکه امید گفت:بسرا اولین مسابقه سرود در کشور است که با همکاری شبکه امید و آستان قدس رضوی در دو بخش سرود ویژه پسران نوجوان و بخش نقالی ویژه دختران نوجوان قرار است به زودی از شبکه امید پخش شود.نوجوانان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثارشان به سایت برنامه به نشانی besora.ir  مراجعه کنند.
تهیه کننده برنامه بسرا در ادامه افزود :سرود و نقالی هنری است که می توان به سبب آن انتقال مفاهیم مهم بومی، فرهنگی، ملی و ارزش های ایرانی و اسلامی، به نسل جدید را باجدیت دنبال کرد. ازاین رو باتوجه به استعداد و فعالیت چشمگیر نوجوانان در این دو عرصه و در حال رشد و شکوفا شدن روز افزون این هنر، مسابقه ی تلویزیونی "بِسُرا" می تواند عرصه ایی برای دیده و شنیده شدن این اتفاق مهم با ایجاد رقابتی سالم، در فضایی پویا ومهیج را به ارمغان آورد تا علاوه بر اینکه مخاطب میلیونی تلویزیون با تیم ها و نوجوانان فعال وعلاقه مند این عرصه آشنا شده و دنبال کننده ی این هنر خواهند شد، نوجوانان نیز خود را در میدان رقابت محک زده وبتوانند در ترویج این هنر ملی نقش خود را بخوبی ایفا کنند . لطفی نیک گفت:هدف از این مسابقه این است که بتوان علاوه بر تقویت روحیه مشارکت، همکاری، ایجاد رقابتی سالم وپویا زیر نظر مختصصان این امر، ایجاد نشاط و شادابی در مخاطبان، کشف و پرورش استعداد و شکوفایی ،خلاقیت و مهارت‌افزایی و پایدارسازی علاقه مندان این عرصه، گامی موثر برداشت.

وی اظهار داشت: سرود یک کار گروهی است و حضور در گروه هایی از این دست، باعث تقویت فعالیت های گروهی و به دنبال آن تمرین زندگی میان نوجوانان می شود.

لطفی در پایان یادآور شد: هدف از این انتخاب این است که از طریق هنری مانند سرود، بتوان مفاهیم مهم فرهنگی، ملی و ارزش های ایرانی و اسلامی را به نسل جدید با زبان و سلیقه این نسل منتقل کنیم.

نوجوانان علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت برنامه بسرا (besora.ir) مراجعه کنید.

دسته بندی ها :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد