رفیق (سحرگاهی)
3:30 بامداد
تعداد بازدید: 451
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه


رفاقت هایی از جنس نوجوانی موضوع برنامه رفیق است ک همراه نوجوانان روزه اولی در اوقات سحر شبکه امید خواهد بود. رفیق سحرگاهی در لحظه های معنوی سحر ماه ماه مبارک با اجرای سعید شهبازی ساعت 3:30 بامداد تا اذان صبح پخش خواهد شد.
مهمانان برنامه که خود یا نوجوانند و یا خاطرات جذابی از نوجوانی خو دارند با قصه های تازه و جالب از رفاقت و دوستی در استودیو رفیق حاضر می شوند. این برنامه شامل آیتم های متنوع خواهد بود و به تهیه کنندگی محمد حسن حیدری میزبان مخاطبان شبکه امید است.
بیان مباحث روان شناسی و مسائل مربوط به نوجوانان و جوانان از جمله موضوعاتی است که ویژه برنامه «رفیق» شبکه امید هر سحرگاه در ایام ماه مبارک رمضان به آن می پردازد.
«رفیق» از بخش های مختلفی تشکیل شده و سخن این برنامه با نوجوانان است و مسائل مربوط به این گروه سنی به ویژه ابعاد مختلف دوستی و رفاقت را مورد گفت و گو قرار می دهد.
در برنامه «رفیق» در کنار دوستی نوجوانان با خدا ، بحث رفاقت نوجوانان با همسن و سالانشان را مطرح می شود.
آسیب هایی که برخی نوجوانان در روابط و دوستی ها با همسن و سالان خود می بینند از جمله دغدغه هایی است که این برنامه سعی دارد با استفاده از نظرات روان شناسان مباحثی را در این حوزه مورد بررسی قرار دهد.
فلسفه دوستی و رفاقت در اسلام ، وفاداری ، رازداری ، معرفت و در کل ۳۰ موضوع را در حوزه دوستی و رفاقت برای ۳۰ برنامه «رفیق» درنظر گرفته شده که با بحث های کارشناسان برای نوجونان عزیز و روزه دار کشورمان تبیین می شود و بخش های دیگر برنامه هم با توجه به موضوع هر قسمت انتخاب شده اند.


 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد