اسطرلاب
هر هفته چهارشنبه و پنج شنبه ساعت 22:30
تعداد بازدید: 1139
خلاصه برنامه

«اسطرلاب» مسابقه ای است در فضای استودیو که بر پایه هوش و اطلاعات عمومی همچنین سطح دانش نوجوانان 13 تا 18 سال و در دو پایه متوسطه اول و دوم به طور جداگانه تولید می شود. این مسابقه، مسابقه ای لیگ علمی خواهد بود که با پشتیبانی سایر نهادها با شبکه امید تولید شده است.
در هر قسمت از این مسابقه 4 نوجوان حضوری با هم رقابت خواهند کرد که این رقابت در 13 رشته به صورت همزمان خواهد بود . از جمله این رشته ها می توان به ریاضی، فیزیک، نجوم، کامپیوتر، هوافضا، زیست، شیمی، سواد رسانه ای، فلسفه، ادبیات، علوم اجتماعی و ... اشاره کرد. در بخش پایانی هر قسمت نیز یکی از اندیشمندان هر رشته برای مخاطبان نوجوان این برنامه صحبت خواهد کرد

قسمت صفر مسابقه اسطرلاب پنجشنبه 1 آبان ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه_امید می‌رود.

قسمت صفر مسابقه علمی-مهارتی اسطرلاب به معرفی کامل این مسابقه جذاب و گفت‌وگو با عوامل آن اختصاص دارد،

اسطرلاب یک مسابقه علمی_مهارتی است که در دو بخش دختران و پسران برای دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود و چهارشنبه‌ها و پنجشنبه‌ها ساعت 22:30 روی آنتن شبکه امید می‌رود.

این مسابقه به دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در چهار گروه انفرادی و به صورت همزمان در 15 رشته ازجمله ریاضی، فیزیک، نجوم، کامپیوتر، هوافضا، زیست، شیمی، سواد رسانه‌ای، ادبیات، علوم اجتماعی و غیره در 104 قسمت تولید و پخش خواهد شد.
شرکت‌کنندگان مسابقه اسطرلاب در دروس_علمی و بازی‌_های_مهارتی به رقابت می‌پردازند و در پایان هر قسمت، نفرات اول تا چهارم انتخاب و به برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

محسن خوش‌حالت طهرانی اجرا ومحمد_جواد_مزارعی، تهیه‌کنندگی مسابقه اسطرلاب را بر عهده دارند. مجری طرح اسطرلاب نیز الهه_سادات_بهشتی است.

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد