حکایت های کمال
هر هفته شنبه تا سه شنبه ساعت 16:30
تعداد بازدید: 13325
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

سریال حکایت‌های کمال یک سریال‌ تلویریونی به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن شایانفر است که در سال ۱۳۹۸ از شبکه دوم سیما پخش شد. این سریال در۳۳ قسمت بر اساس مجموعه داستان حکایت‌های کمال نوشته محمد میرکیانی ساخته شده‌ است.
قهرمان داستان پسری نوجوان به نام کمال است. فضای این سریال در دهه ۴۰ می‌گذرد و فضایی طنز و نوستالژی دارد.
قهرمان داستان این سریال نوجوانی به نام کمال است و نقش آن را "محمدرضا شیرخانلو" ایفا کرده و بازیگرانی همچون محمود پاک‌نیت، شهره لرستانی، حمید ابراهیمی، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، امیر نوری، فلورنظری، بیتا خردمند، کاظم هژیرآزاد، سیروس میمنت، مهرداد ضیایی، مختار سائقی، اکبر سنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیر دوست، عباس محبوب، بهشاد مختاری، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات و جمعی از بازیگران سینما و تئاتر در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.
: موقعیت سریال در دهه 40 می‌گذرد تمام همّ و غمّ ما همزادپنداری مخاطب بود و خواستیم این موقعیت هرچند طبیعی برای سریال ما فراهم شود؛ ابتدا فارغ از اجاره کردن و کارهای کامپیوتری، یک کار اساسی در دستور کارمان قرار گرفت که مخاطب شاهد یک کار اساسی باشد نه یک بازسازی! چون خیلی فضای شهری پیشرفت کرده و با اصلاح تصویر کامپیوتری، مخاطب نمی‌تواند با موقعیت‌ها همزادپنداری کند؛ از طرفی هم هزینه‌ها بالا می‌رفت و کار گرانقیمت بسته می‌شد
کارگردان:    قدرت‌الله صلح‌میرزایی
بازیگران:    محمود پاک‌نیت
شهره لرستانی
محمدرضا شیرخانلو
حمید ابراهیمی
نگار عابدی
علی مسلمی
بیژن بنفشه‌خواه
سعید پیردوست
اکبر سنگی
سولماز غنی
شهرام عبدلی
یوسف صیادی
امیر نوری
فلور نظری
مهرداد ضیایی
بیتا خردمند
سیروس میمنت
کاظم هژیرآزاد
سیما مطلبی
 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد