مجموعه لاک پشت های نینجا
پخش اصلی هر روز به غیر از چهارشنبه ساعت 5:45 ، بازپخش ساعت 18:15
تعداد بازدید: 1295
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

کارتون لاک پشت های نینجا نوجوان جهش‌ یافته (به انگلیسی : Teenage Mutant Ninja Turtles) یکی از زیبا ترین و جذاب ترین انیمیشن های است که تاکنون ساخته شده و به دلیل تنوع نمایش و داستان مخاطبان زیادی دارد. 
مضوع این کارتون درباره ۴ لاک‌ پشت جهش‌یافته انسان‌گون (به نام‏‎های میکل‌آنجلو، لیوناردو، دوناتلو و رافائلو) است که نینجوتسو (یک هنر رزمی ژاپنی) را از یک موش (استاد اسپلینتر) که مانند خودشان جهش‌ یافته و انسان‌گون است می‌آموزند. آن‏‏ها در فاضلاب نیویورک زندگی می‌کنند و در هر قسمت به مبارزه دشمنان خود می‌روند. لاک پشت های نینجا در سال ۱۹۸۴ در یک کتاب کمیک استریپ آفریده شد و بعداً از روی آن مجموعه پویانمایی، فیلم، بازی رایانه‎‌ای ، اسباب‌بازی و دیگر محصولات ساخته‌ شد.

این کارتون فوق العاده زیبا موفق به کسب رتبه 7,9 از ۱۰ در سایت IMDB شده است.

شخصیت های کارتون لاک پشت های نینجا :
استاد اسپلینتر: اسپلینتر استاد لاک پشت‌ ها است و تمام فنون نینجایی نینجوتسو را که خود از استاد یوشی آموخته‌ به آنها آموزش می دهد. او معمولاً لاک پشت ها را پسران من صدا می کند.

لئوناردو: لئوناردو یا لئو که به طور غیر مستفیم و قراردادی سرگروه قلمداد می‌شود، بسیار حرفه‌ای و ماهر است. اسلحهٔ او دو کاتانا (شمشیر بلند و تیز) است و پوشش او نیز آبی است. بسیاری از مبارزه‌ها با سردسته‌ های تبهکاران را او بر عهده دارد.

مایکل‌ آنجلو: مایکل‌ آنجلو یا همان مایک یا مایکی از پوشش نارنجی استفاده می‌کند. سلاح او نانچیکو است. مایکل‌ آنجلو شوخ و گاهی اوقات دست و پا چلفتی و حتی خنگ است، و بسیاری از مواقع مشکلاتی را برای برادرانش به وجود میاورد. او با حیوانات با مهربانی رفتار می کند و آن ها را دوست دارد و رابطش با داناتلو بهتر است.

دوناتلو: داناتلو یا همان دان یا دانی از پوشش ارغوانی (بنفش) استفاده می‌کند. سلاح او نوعی چوب (bō) است. دوناتلو باهوشترین و باذکاوت ترین فرد گروه‌ است. او در حرفهٔ فنی و کامپیوتری رشته دارد و برنامه ریزی و کارهای فنی حرفه‌ای گروه بر عهدهٔ او است. رنگ پوستش از همه روشن تر است و رابطش با آوریل از همه بهتر است.

رافائلو: رافائل یا راف از پوشش قرمز استفاده می‌کند. وسیله دفاعی او در این پویانمایی شمشیر سای (Sai) است. او تندخو، دمدمی مزاج و احساساتی است و زود عصبی می‌شود؛ به همین دلیل گاهی ناخواسته برای گروه دردسر ایجاد می‌کند.

کیسی جونز: کِیسی پازتیزانی بود که تبدیل به یکی از صمیمی ترین دوستان لاک پشت ها شد؛ همچنین او عاشق ایپریل است. اولین دیدار او با لاک پشت ها بعد از دعوایی با رافائل بود. کیسی به وسیله ی چوب های ورزشی (چوب بیسبال، هاکی، کریکت، گلف و…) و یک ماسک هاکی که به صورتش میزند، د

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد