مجموعه ستاره الماس
هر شب ساعت 22 ، بازپخش روز بعد ساعت 2:45 بامداد ، ساعت 10 صبح و ساعت 16
تعداد بازدید: 14827
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

 داستانی از دنیای بیسبال

ژانر : انیمیشن  داستانی| مدرسه ای | کمدی | ورزشی

محصول کشور:  ژاپن      

سال تولید:     2013                          

کارگردان:     Mitsuyuki Masuhara

خلاصه داستان : ایجون ساوامورا وارد مدرسه ی نخبگان میشه و با یک توپگیر با استعداد به اسم کازویا میوکی آشنا میشه اونها با تیمشون می خوان برنده ی مسابقات قهرمانی بشند و برای این کار اونها به کار سخت و یه عزم راسخ نیاز دارند!
خلاصه انیمه:داستان حول “ایجون ساوامورا”،‌ یک توپ پرت کن، که به یک مدرسه‌ی خصوصی با توپ‌گیری بااستعداد به نام “کازویا میوکی” ملحق شده، می‌چرخد. آن‌ها به همراه دیگر اعضای تیم، برای قهرمانی پرافتخار “کوشین” با عزمی راسخ نهایت تلاش خود را می‌کنند و با تمام سختی‌ها روبرو می‌شوند.


معرفی شخصیت ها
ساوامورا ایجون

قهرمان انیمه ساوامورا ایجون، یک پیچر که آرزو داره ایس تیم بشه. اما این راه رسیدن به آرزوش راه آسونی نیست. ساوامورا کسی که برای پرتاب‌های متحرکش شناخته میشه، روحیه فوق العاده‌اش جوری که نه تنها بازیش در مسابقات، که حتی حضورش بر روی نیمکت ذخیره هم باعث میشه روحیه تیم بالا بره.
میوکی کازویا
بهترین کچر تیم سیدو. ساوامورا بعد از تشکیل باتری با میوکی تصمیم گرفت تا به مدرسه سیدو بیاد. میوکی کسیه که هرکاری رو برای موفقیت تیمش انجام میده؛ حتی اگه لازم بشه کاری میکنه هم تیمی هاش ازش متنفر بشن. میوکی، بردن رو دوست داره و از باختن شاید بیشتر از هرکس دیگه ای تو سیدو متنفر باشه.
کومیناتو هاروچی
برادر کوچکتر یکی از اعضای تیم اصلی؛ که با دنبال کردن جای پای برادر بزرگش به این تیم اومده. در طول داستان با اتفاقاتی که براش میافته و کمک و راهنمایی های برادرش، سبک بازی خودش رو پیدا میکنه و راه خودش رو در پیش میگیره.
فورویا ساتورو
رقیب قوی ساوامورا، که بدون شک نامزد ایس شدن هست. فورویا از دوران کودکیش بیسبال رو تنهایی بازی کرده. چون در هر تیمی بوده کچر اونقدر قوی نبوده که بتونه پرتاب های فورویا رو بگیره. برای همین فورویا تصمیم میگیره به سیدو بیاد تا با میوکی باتری درست کنن. فورویا که تا قبل از سیدو در تیمی بازی نکرده سعی خودش رو میکنه تا بتونه به نسبت به هم تیمی هاش اعتماد متقابلی رو جلب کنه.
 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد