مسابقه تازه نفس
پنج شنبه و جمعه ساعت 16:30
تعداد بازدید: 40
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

در ورزش توانمندی های متعددی را می توان تعریف کرد که به توسعه اقتصاد پایدار می پردازد. بخش عمده ای از روابط بین الملل جهان امروز استفاده از قابلیت های طبیعی کشورها برای توسعه ورزش و توسعه اقتصاد پایدار است. در استان ما با وجود دارا بودن طبیعت بی نظیر، دریا، رودخانه های آب خروشان، دریاچه ها و کوهها و ارتفاعات هنوز به قابلیت های آن پی نبرده یا اگر پی برده ایم بصورت ورود نابهنجار به اکوسیستم طبیعت بوده است. بعلاوه مردم نیز اطلاعی از گردشگری ورزشی ندارند که ضرورت دارد درک جدی تری بوجود آید و از این امکانات طبیعی در جهت تولید کار و فرصت شغلی بهره برداری شود.
مسابقات آنهم از نوع ورزشی از علایق مخاطبان تلویزیونی است که پیش از این هم بارها دیده شده به نسبت مسابقات استودیویی و غیر ورزشی، جذابیت به مراتب بیشتری برای بینندگان دارد.
در مازندران انتظار رغبت و رضایت بیشتری هم از برپایی برنامه های مسابقه ای وجود دارد چون در نهاد مردم مازندران هم شور ورزشی به تثبیت رسیده بخصوص اگر در فضاهای بیرونی و فارغ از محیط های محصور شده باشد.
-مسابقه تازه نفس با حضور ۸۴ ورزشکار برگزیده از ۲۱ شهر مختلف در قالب ۲۱ گروه متفاوت برگزار می شود.
از شهرهای ساری، نکا، بهشهر، قائمشهر، بابل، بندپی، زیراب، چالوس، نور، محمودآباد، نوشهر، رامسر، تنکابن، سیمرغ، سوادکوه شمالی، جویبار، پل سفید، میاندرود، فریدونکنار، مرزن آباد و رویان در مسابقات شرکت دارند.
این مسابقه در سه مرحله در دل جنگل، کوه و دریای مازندران برگزار می شود و ۲۱ گروه ورزشی به رقابت می پردازند که در نهایت ۶ تیم برتر به مرحله نهایی و فینال صعود می کنند.
در این مسابقه ۷ برنامه در جنگل، ۵ برنامه در دریا و ۳ برنامه در کوه گنجانده شده که شرکت کنندگان در حالات مختلف طبیعت مازندران مسابقه خود را برگزار می کنند.
مسابقه دارای یک مجری اصلی است که همراه با داور مسابقه که فردی آشنا به مسابقات ورزشی در طبیعت است و در واقع مبدع و معرفی کننده این نوع رقابت است، در طول رقابت توضیحاتی را به مخاطبان می دهد.
این برنامه بصورت مسابقه در سه مرحله در دل جنگل ، کوه و دریای مازندران برگزار می شود و ۲۱ گروه ورزشی به رقابت می پردازند که در نهایت ۶ تیم برتر به مرحله نهایی و فینال صعود می کنند در این مسابقه ۷ برنامه در جنگل ، ۵ برنامه در دریا و ۳ برنامه در کوه انجام می شود . مسابقه دارای یک مجری اصلی به اتفاق داور مسابقه که آشنا مسابقات ورزشی در طبیعت است می باشد  .
این طرح اجرای یک مسابقه ای است که قریب به یکصد ورزشکار و مربی دردل طبیعت ناب مازندران به چالش می کشاند و ایجاد رقابت میان جوانان شهرهای مختلف که با هم فضایی دوستانه مصاف هم قرار می گیرند  
 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف