مسابقه فامیل بازی
یکشنبه تا سه شنبه ساعت 13
تعداد بازدید: 57
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

این مسابقه که با محوریت خانواده و بحث جمعیت طراحی شده به صورت گروهی اجرا می‌شود و در هر قسمت، اعضای سه نسل از یک خانواده صمیمی در چالش‌هایی سرگرم‌ کننده و جذاب به رقابت درون خانوادگی بپردازند.
«فامیل بازی»، مسابقه‌ای با محوریت خانواده است، که با یادآوری نقش و جایگاه پدربزرگ و مادربزرگ در خانواده ایرانی، راهکارهایی برای پیوند نسل سوم خانواده با نسل اول را به مخاطبان خود معرفی کرده و ابعاد سبک زندگی ایرانی و اسلامی را در تعامل‌های خانواده اصیل ایرانی به شیوه‌های طنز و شورانگیز مطرح کند

«فامیل بازی» با اجرای ابراهیم شفیعی و مرتضی رستمی مسابقه‌ای با محوریت خانواده است که با یادآوری نقش و جایگاه پدربزرگ و مادربزرگ در خانواده ایرانی، راهکارهایی برای پیوند نسل سوم خانواده با نسل اول را به مخاطبان خود معرفی کرده و ابعاد سبک زندگی ایرانی و اسلامی را در تعامل‌های خانواده اصیل ایرانی به شیوه‌های طنز و شورانگیز مطرح کند.

مه «فامیل بازی» به همت شبکه افق تولید می‌شود و محور اصلی آن خانواده‌های ایرانی هستند که ۱۰ نفر از اعضای خانواده شامل پدربزرگ، مادربزرگ، پدر و مادر، خواهر و برادر، عمه، خاله، عمو، دایی و اعضای خانواده آن‌‌ها در برنامه حضور خواهند داشت.

موسوی ادامه داد: تک فرزندی امروزه یکی از اساسی‌ترین مشکل‌های جامعه است و ما در این برنامه با فرصتی که ایجاد شده، قصد داریم تا فامیل را کنار هم جمع و فضای صمیمی و قدیمی را دوباره برای خانواده‌های ایرانی ایجاد کنیم.

برنامه «فامیل بازی» به همت شبکه افق تولید شده و محور اصلی آن خانواده‌های ایرانی هستند که ۱۰ نفر از اعضای خانواده شامل پدربزرگ، مادربزرگ، پدر و مادر، خواهر و برادر، عمه، خاله، عمو، دایی و اعضای خانواده آن‌‌ها در برنامه حضوردارند.

تک فرزندی امروزه یکی از اساسی‌ترین مشکل‌های جامعه است و در این برنامه با فرصتی  ایجاد شده،  تا فامیل را کنار هم جمع و فضای صمیمی و قدیمی را دوباره برای خانواده‌های ایرانی ایجاد کنند.

  

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف