دانستنامید
زمان پخش:هر شب ساعت 21:45
تعداد بازدید: 3573
خلاصه برنامه

آیا می‌دانستید که اگر تخم‌مرغ را روی نمک قرار دهیم بدون حرکت می‌ایستد یا اگر ترشحات پوست پرتقال را به سمت بادکنک بگیریم حتماً می‌ترکد. آیا می‌دانستید؟
برنامۀ «دانستناُمید» فیلم‌های کوتاهی از آزمایش‌های علمی ساده و جذاب به زبان طنز است؛ همچنین تصاویری از خلاقیت افراد در ساخت لحظاتی حیرت‌انگیز و آموزش آشپزی غذاهای ساده و خوشمزه است. این برنامه از شما دعوت می‌کند که از ایده‌های‌تان فیلم بگیرید و برای شبکۀ خودتان بفرستید.
نوجوانانی که مایل هستند برای این برنامه فیلم ارسال کنند، فایل خود را از طریق آدرس پیام‌رسان تلگرام شبکه omidtvmedia@ به همراه مشخصات خود و نام برنامه ارسال کنند.
جهت ارسال عکس‌ها و فیلم‌های خود حتماً متن زیر را با دقت بخوانید...

سپاس‌گزاریم بابت تمام ویدئو و عکس‌هایی که برای برنامۀ ما ارسال کردید.
چند تا نکته، خوب دقت کنید، تا بتوانیم از این به بعد عکس‌ها و فیلم‌های زیبایتان را بهتر نمایش بدهیم.
1. عکس‌هایتان حتماً 20 عدد به بالا باشد.
2. ما دوست داریم هنر عکاسی شما را ببینیم تا بدانیم با چه دیدی به محیط اطرافتان نگاه می‌کنید، پس لطفاً از اطرافتان، محیط شهر، روستا، خلاقیت‌های خود (دست سازه‌هایتان) و پوشش مردم منطقه‌تان برایمان عکس ارسال کنید.
3. اگر اختراعی دارید، کاردستی درست می‌کنید و یا هر چیزی که تولید خودتان است، از آن فیلم بگیرید و برایمان ارسال کنید. ویدیوهایی که خودتان تهیه کردید را برایمان بفرستید فرقی نمی‌کند که با چه دوربینی فیلم گرفته شود شما به‌راحتی می‌توانید ویدیوها را با گوشی خود بگیرد. لطفاً ویدئوهای ساخته‌شده توسط دیگران رو برایمان ارسال نکنید!
4. هنگام ارسال عکس و ویدئوهایتان حتماً نام و نام خانوادگی، سن و شهر محل سکونتان را هم ذکر کنید.
5. ترجیحاً عکس‌ها و فیلم‌ها را در یک فایل zip قرار بدین و برایمان ارسال کنید.

اطلاعات تکمیلی


مدت: 12 دقیقه‌ای
تهیه شده در: تأمین برنامۀ شبکه امید
کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد