سریال دوران کهن
زمان پخش: هر شب ساعت 21:00
تعداد بازدید: 1944
خلاصه برنامه

ناهنجاری زمانی یک پدیده تخیلی در سریال دوران کهن است که طبق این داستان در طول تاریخ همواره وجود داشته و آنطور که در قسمت‌های آخرین سریال متوجه می‌شویم سرمنشا موجودات افسانه‌ای و اساطیری هم همین می‌باشد. این ناهنجاری زمانی در واقع به صورت یک دریچه به گذشته یا آینده عمل می‌کند و دایناسورها هم از میان همین وارد عصر کنونی شده‌اند....
سریال «دوران کهن» از داستانی علمی ـ تخیلی بهره می‌برد و همین از نقاط قوت سریال است، چرا که طرفداران این گونه داستان‌ها زیاد هستند و تاکنون کمتر پیش‌آمده داستانی علمی ـ تخیلی را در قالب یک سریال ببینند. معمولا این داستان‌ها در قالب فیلم‌های سینمایی یا انیمیشن تولید می‌شوند و برای علاقه مندان این نوع داستان‌ها پیگیری در قالب یک سریال قطعا جذاب‌تر خواهد بود.
داستان مجموعه دوران کهن درباره یک ناهنجاری زمانی است. این ناهنجاری باعث ورود حیوانات ماقبل تاریخ و آینده به زمان حال می‌شود. این ناهنجاری به شکل دریچه‌ای عمل می‌کند که زمان‌ها را در هم می‌آمیزد و باعث وقوع حوادثی می‌شود و 5 دانشمند که درباره ناهنجاری زمانی تحقیق می‌کنند در کنار پروفسور نیک کاتر که همسرش هلن 8 سال پیش هنگام تحقیقات علمی ناپدید شده است، درگیر این ماجرا می‌شوند.

دسته بندی ها :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد