آنه شرلی
هر شب ساعت 21 ، بازپخش روز بعد ساعت 9
تعداد بازدید: 10779
قسمت های برنامه
خلاصه برنامه

این سریال از رمان Anne of Green Gables نوشته‌ی لوسی ماد مونت‌گومری الهام گرفته است و داستان آن، دختری جوان را دنبال می‌کند که از جنگیدن برای چیزی که به آن اعتقاد قلبی دارد نمی‌هراسد.
آنِ با یک ای» (Anne with an E) نیز توسط مویرا والی بکت ساخته شده و در آن امی‌بث مک نولتی در نقش آن شرلی-کاثبرت، جرالدین جیمز در نقش ماریلا کاثبرث، آر اچ تامسون در نقش متیو کثبرث، کورین کسلو در نقش راشل لیند، دالیلا بلا در نقش دیانا بری، ایمریک جت مونتاز در نقش جری بینارد، لوکاس زومن در نقش گیلبرت بلایث و کایلا متیوس در نقش روبی گیلیس بازی خواهند کرد.

در اواخر قرن نوزدهم، برادر و خواهر متیو و ماریا کوتبرت، تصمیم گرفتند تا یک پسر یتیم را برای کمک به اطراف مزرعه اجداد خود از سبیل گیلز ، در حومه شهر آونلای ، در جزیره پرنس ادوارد بیاورند. وقتی متیو می‌خواهد بچه را در ایستگاه راه آهن تحویل بگیرد، پسری پیدا نمی‌کند، اما آن دختری شیرین و با استعداد است. در ابتدا، کوتبرت ها تمایل دارند او پس بفرستند ، و آن، در ناامیدی، فرار می کند. خانواده مصمم و آن را در خانه جدید خود قبول می‌کنند . پس از شروع مدرسه، آن یک بار دیگر شور و شوق بی حد و حصر را نشان می دهد.....
بازیگران:
Amybeth McNuity
Geraldin James
R.H Thomson
Lucas Jade Zumann
Dalila Bela
Corrine Koslo
اثری از: Moira Walley Backett
ژانر: درام
محصول: 2017 کانادا

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد