رسانش
روزهای چهارشنبه ساعت 20،بازپخش پنج شنبه ها ساعت 11،جمعه ها ساعت 8 و شنبه ها ساعت 16
تعداد بازدید: 1493
خلاصه برنامه

برنامه رسانش با هدف آشنایی نوجوانان با فیلم های سینمایی ایرانی حوزه نوجوان و آموزش سواد رسانه ای از شبکه امید پخش می شود.
این برنامه در بخش‌های مختلف به آموزش تولید ویدیو، معرفی جشنواره‌های مختلف فیلمسازی و در آغاز معرفی جشنواره بین المللی فیلم رشد، نمایش گلچین آثار شاخص قدیمی در حوزه نوجوان، اخبار و رویداد‌های هفته سینمای نوجوان، معرفی کتاب سینمایی، نمایش پشت صحنه فیلم‌های سینمایی یا سریال‌های مهم، گفتگو با هنرمندان، رونمایی از فیلم‌های تازه اکران شده در حوزه نوجوان می‌پردازد.
برنامه رسانشاز ۲۴ آبان  به تهیه کنندگی محسن عامری و اجرای وحید گلستان به منظور پوشش کامل فعالیت‌های جشنواره بین المللی فیلم رشد به مدت ۸ شب، زنده و مستقیم از محل برگزاری جشنواره روی آنتن شبکه امید می‌رود.
همچنین با نمایش فیلم‌های برگزیده جشنواره رشد در استان‌های مختلف به صورت ماهانه برنامه رسانش رشد به طور زنده از همان استان روی آنتن خواهد رفت.
اولین قسمت از این برنامه چهارشنبه ۸ آبان به معرفی و بررسی فیلم آخرین داستان اولین پویانمایی بلند سینمایی به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر می‌پردازد که از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۶ تولید شده است. داستان این فیلم برداشتی آزاد از روایت «ضحاک» در شاهنامه اثر حکیم ابوالقاسم فردوسی است

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد