تعداد بازدید: 9
تاریخ خبر: شنبه 12 بهمن 1398

گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با ویژه برنامه های شبکه امید سیما

ویژه برنامه «مدرسه انقلاب» عنوان برنامه ای است ترکیبی و استودیویی به تهیه کنندگی هومن ستوده و اجرای رامتین چیت سازان که با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در ایام دهه فجر هر روز ساعت 17 به مدت 60 دقیقه روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.
رسالت اصلی این برنامه انعکاس حال و هوای مدارس و فعالیت دانش آموزان در  دهه فجر انقلاب اسلامی است.گزارش فعالیت های خودجوش دانش آموزان در دهه مبارک فجر در قالب برگزاری نمایشگاه های مدرسه انقلاب، سرود، تئاتر و برنامه های ویژه، گزارش های خبرنگاران نوجوان از فعالیت های گروه های نوجوانان و دانش آموز در مدارس در ایام دهه فجر از سراسر کشور ، معرفی کتاب های مرتبط با انقلاب اسلامی توسط نوجوانان، گفتگو با مهمانانی که در ایام پیروزی انقلاب دانش آموز و نوجوان بوده اند و در فرآیند پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشته اند، گزارش از معرفی مکان هایی که به نوعی با انقلاب اسلامی گره خورده اند و خاطراتی را مرتبط با ایام انقلاب اسلامی رقم زده اند همچون موزه عبرت، جماران، مدرسه رفاه، بهشت زهرا، باغ موزه قصر و... توسط گروهی از نوجوانان، گزارش معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علم و فناوری توسط نوجوانان با حضور در مکان هایی همچون بنیاد برکت، ستاد نانو، موسسه رویان و...، روزشمار ایام انقلاب ، اجرای گروه سرود انقلابی نوجوان از جمله بخش های مختلف این برنامه خواهد بود.

دانش‌آموزانی که در سراسر کشور مشغول برگزاری جشنواره مدرسه انقلاب هستند می‌توانند اقدامات و گزارش های خود را  ارسال نمایند تا در این برنامه تلویزیونی به مخاطبان شبکه امید معرفی شوند.

باشگاه امید نیز به مناسبت گرامیداشت روز نیروی هوایی و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه «طلوع امید» را  با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران هر روز روی آنتن شبکه امید می برد.
بازی و مسابقات مشارکتی در زمینه علوم هوا و فضا، دعوت از گروه موسیقی نیروی هوایی، گرود سرود و خواننده نوجوان، تجلیل از خانواده های شهدای جدید نیروی هوایی، معرفی کتب شهدای نیروی هوایی برای نوجوانان، گفت و گو با نوابغ رشته های رشته های مختلف دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری، خاطره گویی افسران بازنشسته نیروی هوایی در کنار نوه های نوجوان خود و ... بخش های مختلف این ویژه برنامه را رقم خواهد زد..
ویژه برنامه «طلوع امید» به تهیه کنندگی علیرضا محمدخانی و با اجرای مشترک حسین رفیعی و آلاء خامه یار هر شب ساعت 20 به مدت 90 دقیقه روی آنتن شبکه امید می رود. 

از دیگر برنامه های باشگاه امید در این ایام ویژه برنامه روز 22 بهمن است که با همکاری شرکت بهره برداری متروی تهران از شبکه امید پخش خواهد شد. این برنامه به صورت زنده از محل استقرار گروه برنامه ساز در محل راهپیمایی این حماسه عظیم را به تصویر می‌کشد. گفت‌و‌گو با نوجوانان حاضر در مسیر راهپیمایی و همچنین توصیف شور حضور مردم در مسیر راهپیمایی بخش‌هایی از این ویژه برنامه است.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد