تعداد بازدید: 8
تاریخ خبر: سه شنبه 5 فروردین 1399

ویژه برنامه های عیدانه شبکه امید در نوروز 99


همزمان با آغاز سال نو و تعطیلات نوروزی، شبکه امید سیما ویژه برنامه های متنوعی را برای رقم زدن خاطراتی شیرین برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه امید، این شبکه به مناسبت ایام نوروز و پرکردن اوقات فراغت محصلان و دانش آموزان برنامه های ویژه و متنوعی را روی آنتن می برد. در ادامه توضیحات بیشتری از این برنامه ها ارائه می شود.


فوق العاده
ویژه برنامه زنده فوق العاده به تهیه کنندگی هومن ستوده و با اجرای رامتین چیت سازان و امیرحسین رنگرز در ایام تعطیلات نوروز اط ساعت 20 الی 21 به مدت 60 دقیقه  با پخش آیتم های مختلف سرگرم کننده از جمله معرفی بازی های گروهی و خانوادگی، مشاوره تحصیلی و خانوادگی، آثار ارسالی طنز نوجوانان، خبرهای کوتاه مرتبط با نوجوانان، گزارش های ارسالی نوجوانان از فعالیت های این روزهای خود، آموزش مهارت های کوتاه خانوادگی، ورزش هایی که در خانه می توان انجام داد، معرفی کتاب های ویژه و فیلم و مستند های جذاب و بازی های رایانه ای و موبایلی روی آنتن شبکه امید می رود.
این برنامه با همکاری آموزش و پرورش - اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید خواهد شد.


اولیش باش
این برنامه به تهیه کنندگی سینا هوشمندی نژاد در 14 قسمت 8 دقیقه ای به گفتگوی طنازانه و هدفمند با چندین نوجوان دختر و پسر درباره موضوعات مهم اجتماعی در ایام عید مثل حفظ محیط زیست، ایمنی سفر، دید و بازدید و... می پردازد.


شیرین بیان
برنامه شیرین بیان به تهیه کنندگی محمد خانلری در 14 قسمت 13 دقیقه ای با هدف واکاوی دوران نوجوانی هنرمندان و چهره های موفق و استفاده از تجربیات آن ها با ایشان به گفتگو می پردازد.


رسانش
برنامه «رسانش» که امسال به طور روتین یکشنبه هر هفته مهمان مخاطبان شبکه امید بود، در ایام نوروز در 14 قسمت 42 دقیقه ای تقدیم بینندگان می شود.
این برنامه به تهیه کنندگی محمودرضا منتظری و با اجرای سینا هوشندی نژاد به نقد و بررسی جدیدترین فیلم های سینمایی جهان با پخش پشت صحنه و بخشهایی از فیلم همراه با آموزش نکات مهم فیلمسازی می پردازد.


بازی ویزیون
شبکه امید گلچینی از قسمتهای جذاب برنامه بازیویزیون را که سال 98 پخش شد در 14 قسمت 42 دقیقه ای روی آنتن خواهد برد.
اجرای این برنامه را علیرضا خنجری و تهیه کنندگی آن را سید مهدی حسینی به عهده دارد.


فیلم های سینمایی
این شبکه در حوزه تامین با پخش برترین فیلم‌ و انیمیشن‌های سینمایی مختلف حوزه نوجوان اوقات خوشی را در ایام نوروز برای نوجوانان رقم خواهد زد. 
 این فیلم ها در قالب برنامه رسانش با پخش قسمت های تولیدی معرفی ابتدایی و تحلیل پایانی پخش خواهند شد.
تهیه کنندگی برنامه رسانش به عهده محسن عامری است. 


مستند
مستند‌های نوروزی از دیگر تدارکات این شبکه است که شامل تازه‌ترین مستند‌های دیدنی و جذاب از سراسر جهان شده و به مدت 14 روز در جدول پخش نوروزی شبکه امید قرارگرفته است.
 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد