تعداد بازدید: 19
تاریخ خبر: سه شنبه 28 مرداد 1399

فوق العاده ویژه کنکور

برنامه ای «فوق العاده» برای کنکوری ها
.
برنامه «فوق العاده» ویژه داوطلبین کنکور از امشب روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین کنکور در روزهای باقیمانده به این آزمون دچار اضطراب و فشارهای روانی و عاطفی زیادی می شوند. همین مقوله سبب می شود بسیاری از داوطلبان علی‌رغم مطالعه زیاد و آمادگی بالای تحصیلی عملکرد مناسبی در کنکور نداشته باشند و نتیجه مطلوبی را کسب نکنند.
در همین راستا شبکه امید با در نظر گرفتن برنامه ای ویژه ی داوطلبین کنکوری سعی دارد اضطراب و فشارهای روانی این قشر را مدیریت کند تا بهترین عملکرد را در کنکور داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی شبکه امید، برنامه «فوق العاده»، میزبان کارشناسان و روانشاسان خبره خواهد بود و با آنان در جهت ارائه روش هایی برای مقابله با اضطراب و رسیدن به آرامش روانی داوطلبان گفت و گو خواهد کرد.
از دیگر بخش های این برنامه پرداختن به اخبار ویژه کنکور، تهیه گزارش از داوطلبان در محل برگزاری کنکور و بیان حس و حال آنان قبل و بعد از آزمون ، دعوت از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته و گفت و گو با آنان، پرداختن به طنز انتقادی ویژه کنکور و مرور خاطرات طنازانه افراد سرشناس از حضورشان در کنکور خواهد بود.
برنامه «فوق العاده» به تهیه کنندگی علیرضا محمدخانی از روز سه شنبه 28 مرداد ساعت 23 به مدت 5 روز روی آنتن شبکه امید خواهد رفت


آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد