تعداد بازدید: 9
تاریخ خبر: شنبه 29 شهریور 1399

تدارک شبکه امید در هفته دفاع مقدس


نقش نوجوانان و دانش آموزان در دوران دفاع مقدس وحضور داوطلبانه آنان در جنگ تحمیلی از مباحث مهمی است که پرداختن به آن اهمیت ویژه ای دارد.
به گزارش روابط عمومی شبکه امید به همین مناسبت، همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس شبکه امید برنامه ای را ویژه نوجوانان با عنوان «طلوع امید» به مدت 5 روز روی آنتن می برد.
این برنامه ترکیبی در قالب جنگ نوجوانانه با حضور مهمانان مختلف و نوجوانان به موضوع بزرگداشت دفاع مقدس و شهدای دانش آموز جنگ تحمیلی خواهد پرداخت.
برنامه «طلوع امید» به تهیه کنندگی امید کوثرطلب و با اجرای مشترک رامتین چیت سازان و فاطمه کیاپاشا از30 شهریور تا 3 مهر از شبکه امید پخش خواهد شد.

در چهلمین سال دفاع مقدس مستند مسابقه «پیش فنگ» به تهیه کنندگی سلما بابایی و ونداد دوشن با رویکرد نمایش اقتدار و دستاوردهای نظامی و با حضور نوجوانان در اردوی نظامی پادگان ها و مراکز نظامی برای بازدید از دستاوردها، تجهیزات، اماکن آموزشی و .... همراه با چالش های مختلف برای مخاطبان شبکه امید در نظر گرفته شده که با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران روی آنتن این شبکه می رود.
در هفته دفاع مقدس نیز به این برنامه به طور ویژه پرداخته شده است که روز یکشنبه و سه شنبه ساعت 22:30 پخش خواهد شد.

برنامه «خوش برگ» به تهیه کنندگی ایمان ایرانمنش که برنامه نمایشی با محوریت معرفی کتاب است در هفته دفاع مقدس به معرفی دو کتاب ویژه دفاع مقدس به نام های «دا» و «آتیش پاره» خواهد پرداخت.

همچنین برنامه «بازی ویزیون» به بررسی و معرفی بازی های رایانه ای تولید داخل در حوزه دفاع مقدس خواهد پرداخت.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد مهدی حسینی و اجرای علیرضا خنجری روزهای یکشنبه ساعت 20 روی آنتن می رود.

برنامه زنده «دوربین امید» نیز که مجله خبری شبکه امید است به پوشش رویدادها و اخبار هفته دفاع مقدس در حوزه نوجوان می پردازد.
این برنامه به تهیه کنندگی علیرضا محمدخانی و با اجرای سانازاحسانی هر روز ساعت 17:45 پخش می شود.

برنامه «دوم شخص مفرد» که به حوزه ادبیات، شعر و داستان در حوزه نوجوان می پردازد با حضور مصطفی جمشیدی نویسنده کتب دفاع مقدس و گفت و گو با این نویسنده روی آنتن خواهد رفت
تهیه کنندگی این برنامه را رضا منتظری مقدم به عهده دارد که روزهای شنبه  ساعت 20 از شبکه امید پخش می شود.

«دفترچه خاطرات» که برنامه مناسبتی شبکه امید است با حضور کارشناسان مربوطه دکتر عباس علی بخشی و محمود صلاحی به بیان حوادث و وقایع آغازین جنگ تحمیلی و تجاوز دشمن متجاوز در سال های ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین درباره رشادت های فرماندهان دفاع مقدس خواهد پرداخت.
این برنامه به تهیه کنندگی روح الله عبداللهی 31 شهریورماه پخش می شود.

«فیلمستون» نیز با نمایش فیلم هایی با مضمون دفاع مقدس مانند «اتوبوس شب»، «تا آمدن احمد»، «بالابان»، «رقص قاصدک ها»، «نبرد خلیج فارس1 و 2»، «شجاع مرد کوچک» به تحلیل و بررسی این فیلم های سینمایی خواهد پرداخت.
این برنامه به تهیه کنندگی کاوه امیری و اجرای نیما دلاوری هر روز ساعت 18 روی آنتن می رود.
 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد