تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: دو شنبه 14 مهر 1399

افتتاح استودیو شبکه امید

 

همزمان با دومین روز هفته‌ ملی کودک، استودیو تولید برنامه‌های تلویزیونی «امید» با حضور مدیر شبکه امید و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرک قدس تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه امید، آیین گشایش استودیو«امید» روز 13 مهر 1399 با حضور جمعی از مسوولان کانون و شبکه تلویزیونی امید با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در ساختمان کانون واقع در شهرک قدس تهران، خیابان شهید حسن سیف برگزار شد.
فاضل نظری، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این مراسم گفت: راه‌اندازی این استودیو برای تولید برنامه‌های ویژه نوجوانان از ضرورت‌های کانون بود که امیدواریم از این پس بتوانیم با تولید برنامه‌های محتوایی مناسب برای این گروه سنی، بخشی از نیازهای آن‌ها را تامین کنیم.
وی هم‌چنین اظهار امیدواری کرد: این امکان بتواند زمینه‌ی هدایت و رشد و پرورش استعدادهای نوجوانان را به همراه داشته باشد و نوجوانان بیشترین بهره و تاثیر را از برنامه‌های آن بگیرند.
استودیو تلویزیونی «امید» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شبکه تلویزیونی امید در فضای انبارهای کانون در شهرک قدس تهران راه‌اندازی شده است.
مهدی سالم مدیر شبکه تلویزیونی امید نیز در آیین گشایش این استودیو گفت: استودیو «امید» از دو بخش مجموعه اداری تولید و استودیو تصویر برداری با مساحت نزدیک به ۶۰۰ مترمربع آماده شده است. 
این مجموعه در دو طبقه دارای بخش‌هایی از قبیل آتلیه تدوین و گرافیک، بخش اداری، فضای ویژه مهمانان، اتاق فرمان، تجهیزات کامل نورپردازی، شبکه اینترنتی و غیره برای ضبط و تولید برنامه‌های تلویزیونی است.
مدیر شبکه امید افزود: در این استودیو تمام زیرساخت‌های لازم برای ضبط و تولید برنامه‌های تلویزیونی فراهم شده است و هم‌زمان قابلیت تولید چندین برنامه با تجهیزات حرفه‌ای در استودیو امید وجود دارد.
محمدرضا کریمی صارمی معاون تولید کانون نیز در سخنان کوتاهی راه‌اندازی این استودیو را افتخاری برای کانون دانست که می‌تواند از این پس برای نوجوانان که تاثیرپذیرترین قشر جامعه‌اند برنامه‌های جذاب و مفیدی را تولید کند.
وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با گروه‌های تولید برنامه اظهار امیدواری کرد با شروع‌ به‌کار استودیو امید در کانون، شاهد تولید برنامه‌هایی با نگاه تازه به نیازهای کودکان و نوجوانان باشند.


آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف