تعداد بازدید: 13
تاریخ خبر: یک شنبه 20 مهر 1399

ویژه برنامه های شبکه امید در روزهای پایانی ماه صفر

 

در آستانه سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و سالروز شهادت دو فرزند بزرگوارش امام حسن مجتبي و امام رضا عليهما السلام حسینیه تلویزیونی شبکه امید در سه بخش مجزا ویژه برنامه‌هایی را تقدیم مخاطبان می‎کند.
بخشی از این حسینیه تلویزیونی با همکاری شورای معارف سیما و آستان قدس رضوی در شب رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و همچنین شب شهادت امام رضا(ع) 24 و 25 مهرماه ساعت 20 به‌‌صورت ارتباط زنده از بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) روانه آنتن می‌شود. 
این برنامه با حضور ذاکران و مداحان نوجوان و کارشناسان مذهبی به بررسی سیره ائمه اطهار و صفات اخلاقی ایشان می پردازد.
گزارشی از شاعران برگزیده جشنواره شعر رضوی، نماهنگ های ویژه و قاب مطهر از بخش های دیگر این برنامه خواهد بود.

بخش دیگری از این حسینیه در قالب برنامه ای ترکیبی شامل بخش های مختلف از جمله تلاوت آیاتی از قرآن کریم، بیان احکام، سخنرانی با موضوع اخلاق و سيره حضرت محمد مصطفی(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)، چارپايه خوانی و پرده خوانی در سه قسمت روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ساعت 22:30 روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.
همچنین پخش مراسم سوگواری هیئت نوجوانانه آستان قدس رضوی با حضور نوجوانان و رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی از دیگر بخش های حسینیه تلویزیونی شبکه امید خواهد بود.
برنامه «به توان خدا» نیز به مناسبت این ایام، روز جمعه مصادف با 28 صفر1442 ه.ق با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین داستانپور به بررسی سیره و زندگانی امام رضا(ع) می‌پردازد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف