تعداد بازدید: 2
تاریخ خبر: چهار شنبه 15 بهمن 1399

خاطرات زیرزمینی

به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی شبکه امید پویانمایی «خاطرات زیرزمینی 2» از تولیدات مرکز پویانمایی صبا را هر روز ساعت 12روی آنتن می برد.

 فصل اول این انیمیشن در ایام دهه فجر سال گذشته از شبکه امید پخش شد و سال جاری فصل دوم آن تولید شده و آماده پخش از شبکه امید است.

داستان «خاطرات زیرزمینی» پيرامون نوجواني است به نام روزبه که به علت شغل پدر به اتفاق خانواده به تهران مهاجرت کرده اند. آن ها برای سكونت به منزل قديمی پدربزرگ می روند.
روزبه هيچگاه پدر بزرگ خود را نديده و فقط ميداند كه وی خبر نگار انقلاب و جنگ بوده است. در فرايندداستان روزبه  در زيرزمين خانه، اتاقی مخفی پيدا مي كند كه پراز روزنامه و نوارهای قديمی است. او با شنيدن نوارها به گذشته سفر می كند و در هر سفر با پدربزرگ خود همراه و وارد خاطرات روزهای انقلاب می شود. 
در فرایند این قصه ها و خاطرات، چرايی و چگونگی انقلاب اسلامی و نيز نقش پر رنگ مردم كوچه و بازار در كنار مبارزين برای رسيدن به پيروزی روایت می شود.

این مجموعه انیمیشن که با تکنیک کمیک استریپ –2D به تهیه کنندگی و کارگردانی حجت عیدی به سفارش مرکز پویانمایی صبا برای مخاطبین کودک و نوجوان ساخته شده است در 13 قسمت 18 دقیقه ای روی آنتن شبکه امید می رود

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد