تعداد بازدید: 3
تاریخ خبر: جمعه 3 اردیبهشت 1400

فصل دوم مسابقه بسرا روی آنتن شبکه امید

بسرا اولین مستند مسابقه ی تلویزیونی سرود و نقالی کشور است که برای اولین بار در فصل دوم  از تمام گروه های سرود فعال در کشور و افراد خوش صدا در اجراهای تک نفره دعوت به شرکت در این مسابقه بزرگ تلویزیونی کرده است  فعالان و مستعدین می توانند ویدیویی کوتاه ازاجرای خود را به آدرس سایت www.besora.ir ارسال نمایند تا یکی از منتخبین هیئت داوران برای حضور در این رویداد بزرگ تلویزیونی باشند
این رقابت مهیج برای 13تا 18 ساله ها ترتیب داده شده است و میزبان این رویداد مهم کشوری شبکه امید می باشد که فصل اول این مسابقه را به خوبی پشت سر گذاشته است.
بسرا مسابقه ای تخصصی است برای هر آن کس که در این رشته ی هنری استعداد و فعالیتی دارند.
قبلا این مسابقه به صورت همزمان در بخش نقالی ویژه دختران و سرود ویژه پسران به روی آنتن رفته است اما در فصل جدید خود مسابقه نقالی از مسابقه ی سرود جدا شده و قرار است به صورت کاملا مستقل پس از پخش مسابقه ی سرود به روی آنتن شبکه ی امید برود.
نقالی ویژه دختران و پسران نوجوان خواهد بود و علاقه مندان و مستعدین این هنر منتظر فراخوان این رقابت بزرگ بومی ملی باشند بزودی از طریق تیم برنامه ساز بسرا اعلام خواهد شد.
مسابقه ی بسرا به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین لطفی نیک سردبیری الهه فیاضی و اجرای محمودرضا قدیریان و شکیبا میرسعیدی به تولید شبکه امید رسیده است.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف