تعداد بازدید: 0
تاریخ خبر: یک شنبه 22 مرداد 1396

فیلم‌های سینمایی دو هفتۀ آخر مردادماه

شنبه 21 مردادماه: فیلم سینمایی «خواهرزاده‌های ماجراجو»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «مارتین مایه‌رنارد»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «آقای لوند یک جامعه‌شناس بوده و نظریه‌ای علمی از همکاری و همدلی افراد خانواده در دوران جنگ داشته و معتقد است که روابط خانوادگی بعد از جنگ جهانی دوم رو به سردی رفته به همین خاطر در زمینی که در کشور آلمان خریده شروع به بازسازی دوران جنگ می‌کند، اما در همین زمان افرادی سودجو که چشم به زمین او دارند از فرصت استفاده کرده و ...»

بازیگران: پیتر مایگند، ماتیلده هوگ‌کلبن

یکشنبه 22 مردادماه: فیلم سینمایی «ماشین‌های 1»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «جان لستر John Lasseter»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «لایتینگ مک‌کوئین ماشین مسابقۀ تازه‌کار و بی‌کله تمام ذهنیتش برنده شدن است، ولی به‌طور غافلگیرکننده‌ای خود را در یک شهر قدیمی می‌یابد که تنها برنده شدن همه‌چیز نیست...»

دوشنبه 23 مردادماه: فیلم سینمایی «ماشین‌های 2»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «John Lasseter, Brad Lewis»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «داستان از این قرار است که از آخرین باری که «مک کوئین» موفق شده بود خود را به‌عنوان سلطان جاده‌ها مطرح کند مدت‌های مدیدی می‌گذرد. او اکنون خوشحال از بی‌رقیب بودنش، قصد دارد تا مدتی را به استراحت و تعمیر فنی خود بپردازد؛ اما...»

سه‎شنبه 24 مردادماه: فیلم سینمایی «خانم دایت‌فایر»: ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «کریس گلمبوس»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دانیل هیلارد به‌تازگی با وجود فرزندانش از همسرش میراندا جدا شده است. او نمی‌تواند بدون فرزندانش زندگی کند و از طرفی میراندا اجازه نمی‌دهد بچه‌ها خیلی با پدرشان باشند. تا اینکه میراندا تصمیم گرفته برای نگه‌داری از بچه‌ها پرستاری استخدام کند و وقتی دانیل متوجه شده خود را به‌جای یک پرستار جا زده و به نام خانم دایت‌فایر وارد خانه می‌شود...»

بازیگران: رابین ویلیامز

چهارشنبه 25 مردادماه: فیلم سینمایی «ماداگاسکار 1»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «اریک دارنل، تام مک‌گرت»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ماداگاسکار، داستان حیواناتی است که در باغ‌وحش شهر نیویورک زندگی می‌کنند. آن‌ها چهار دوست هستند: شیر، گور‌خر، زرافه و یک اسب آبی. باگم شدن یکی از آن‌ها بقیه به دنبال او اسیر شده و داخل قفس به آفریقا برگردانده می‌شوند. در همین حین یک اتفاق در دریا آن‌ها را به سمت سواحل ماداگاسکار و حیات‌وحش آنجا می‌کشاند و...»

پنج‌شنبه 26 مردادماه: فیلم سینمایی «ماداگاسکار 2»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «اریک دارنل، تام مک گرس»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «در ادامۀ اولین قسمتِ فیلم، شیری به نام «اَلِکس» گورخری به نام «مارتی»، زرافه‌ای به نام «مل‌مان» و اسب آبی به نام «گلوریا» که از باغ‌وحش نیویورک دور افتاده و همچنان در جزیرۀ ماداگاسکار گیر افتاده بودند، قصد دارند آنجا را سریع‌تر ترک کنند. بعد از آن ناگهان، وارد سرزمینی آفریقایی می‌شوند. در آنجا، الکس خیلی زود با بقیۀ خانواده‌اش روبرو می‌شود و متوجه مشکل در برقراری ارتباط با آن‌ها می‌شود، زیرا او مدت زیادی را در باغ‌وحش مرکزی شهر بوده و مانند خانواده‌اش رفتار نمی‌کند و...»

جمعه 27 مردادماه: فیلم سینمایی «ماداگاسکار 3»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Verno»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «داستان این قسمت همانند قسمت‌های قبلی در مورد تلاش حیوانات گمشده‌ای است که برای بازگشت به باغ‌وحش‌ نیویورک کوشش می‌کنند، آن‌ها برای رسیدن به مقصد خود باید از اروپا بگذرند و برای پنهان کردن خودشان از دید انسان‌ها، یک سیرک سیار را همراهی می‌کنند و...»

شنبه 28 مردادماه: فیلم سینمایی «شهر در دست بچه‌ها»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «نیکولاس بری»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «داستان فیلم درباره شهری است که برخی بچه‌های آن آرزو دارند روزی پدر و مادرها تنهایشان بگذارند و درنتیجه آن‌ها از انجام اموری مانند رفتن به مدرسه و انجام دادن تکالیف رها شوند. از سوی دیگر پدر و مادرها که از شیطنت‌ها و بازیگوشی‌های برخی بچه‌هایشان به ستوه آمده‌اند تصمیم می‌گیرند روزی بدون اطلاع بچه‌ها شهر را ترک کنند تا به‌واسطه این غیبت یک‌روزه و مشکلات احتمالی که برای بچه‌ها به وجود می‌آید، آنان پی به ارزش وجود والدینشان ببرند. این اتفاق می‌افتد و ...»

بازیگران: رافائل کاتز. لئو لِگراند

یک‌شنبه 29 مردادماه: فیلم سینمایی «یک تابستان پرهیجان»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «فرانسیس لکلرک»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «تعدادی از دانش آموزان ۱۲ ساله در تابستان با تیم بیس‌بال مدرسه دچار مشکل شده؛ مجبور می‌شوند در آن شرکت نداشته باشند. مدرسه که به دلیل کمبود امکانات شرایط تشکیل تیم دیگری را ندارد؛ دانش آموزان را تشویق به شرکت در اردوی تابستانی می‌کند. مارتن که یکی از این دست دانش آموزان است؛ به دلیل علاقه وافر به بیس‌بال از این موضوع سرخورده شده است؛ سرانجام چاره‌جوئی پدرش او را کمک می‌کند تا باری دیگر به بیس‌بال بپردازد. پدر مارتن تیمی دیگر تشکیل داده؛ درنهایت آن‌ها را به مسابقه با تیم مدرسه دعوت می‌کند که این موضوع با پیروزی تیم آن‌ها (پدر مارتن) به پایان می‌رسد.»

بازیگران: پاتریک روبیتیل، پیر لوک فانک

دو‌شنبه 30 مردادماه: فیلم سینمایی «ماهی کوچولوها دعا می‌کنند»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «احمد معظمی»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «فیلم داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که با بیماری لاعلاج دخترشان مواجه شده و مرد خانواده با وسوسه درمان دخترش حاضر به معامله بر سر باورهایش می‌شود و ...»

بازیگران: سیاوش طهمورث، مریم امیرجلالی و روشنک عجمیان

سه‌شنبه 31 مردادماه: فیلم سینمایی «نیاز»، ساعت 18، بازپخش روز بعد ساعت 11

کارگردان: «علیرضا داوودنژاد»

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «علی بعد از مرگ پدرش به‌رغم مخالفت مادر، به دنبال کار می‌گردد. او با مشقت زیاد بالاخره کاری در یک چاپخانه پیدا می‌کند، اما خیلی زود متوجه می‌شود که در تصاحب این شغل تنها نیست؛ رضا نیز با سفارش آشنایش می‌خواهد در آنجا کار کند. صاحب چاپخانه تصمیم می‌گیرد برای مدتی کوتاه، هر دو را امتحان کند تا درنهایت کسی که بهتر وظیفه‌اش را انجام می‌دهد به‌طور دائمی مشغول به کار شود...»

بازیگران: علی سوری، ترحم فتحی، شهره لرستانی، عزت‌الله صلح‌جو مهربان، صدرالله اعتصامی، شجاع‌الدین حبیبیان، حسین میرآقایی، حبیب‌الله قلیچ‌خانی و محمد یوسفی

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد