تعداد بازدید: 12
تاریخ خبر: سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

ویژه های رمضانی «شبکه امید»

 

شبکه امید در ایام ماه مبارک رمضان با تولید و پخش برنامه‌های متنوع میهمان خانه‌های روزه داران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه امید، ویژه برنامه زنده سحرگاهی «کوچه بهار» با توجه به نیاز جامعه مخاطب نوجوان و روزه اولی‌ها برای حمایت و تبیین برکات ماه مبارک رمضان و همچنین بازخورد مثبت مخاطبان به تولید کوچه بهار سال گذشته، امسال نیز با ساختارترکیبی شامل پخش موسیقی و کلیپ‌های شاد،طنز،استندآپ کمدی، گفتگو و گزارش، سخنرانی مذهبی، مستندهای جذاب و برنامه‌های آموزشی و با دعوت از هنرمندان، ورزشکاران، مسئولان و  ... فضای شاد و خاطره انگیزی را به ویژه برای روزه اولی‌ها رقم خواهد زد.

ویژه برنامه زنده و ترکیبی «کوچه بهار» یک ساعت قبل از اذان سحری و نیم ساعت بعد از اذان به مدت 90 دقیقه با اجرای مشترک هنرمند محبوب کشورمان امیر کربلایی زاده و رامتین چیت سازان در فضای با نشاط معنوی سحر در منزل تاریخی شهید مدرس(محله سرچشمه) روی آنتن شبکه امید می‌رود.

برنامه«افطاری ساده» عنوان ویژه برنامه دیگری است که هر شب بعد از اذان مغرب با تهیه گزارش و پوشش سفره‌های افطاری که نوجوانان در  مساجد و ایستگاه‌های صلواتی آماده می‌کنند، اوقات معنوی را برای روزه اولی‌ها فراهم می‌کند.

برنامه «به توان خدا»  به تهیه کنندگی مجید رکنی و بیک محمدی با محوریت پاسخ به سوالات و شبهات نوجوانان در زمینه معارف اسلامی و سبک زندگی با حضور کارشناسان قرآنی، بلافاصله بعد از اذان ظهر روی آنتن شبکه امید پخش می‌شود.

پخش ترتیل خوانی نوجوانان نیز همانند سال گذشته از رواق حضرت معصومه(س) بعد از اذان ظهر پخش خواهد شد.

مسابقه زنده تلفنی« راز جزیره» نیز با  طرح سوالات ویژه مربوط به ماه مبارک رمضان برای نوجوانان فضای معنوی خاصی بوجود خوهد آورد.

احکام ویژه نوجوانان و دعاهای متناسب  نیز در باکس اذانگاهی و آرم استیشن با فضای معنوی ماه مبارک رمضان در لابه‌لای برنامه‌ها پخش خواهد شد.

علاوه بر این ویژه‌ها، برنامه‌های متداول و روزانه شبکه امید، نگاه دقیق‌تری به موضوع روزه و برکات ماه مبارک رمضان خواهد داشت و بحث‌های کارشناسی و گزارش‌های روزانه خود را در ارائه هر چه بهتر امور اخلاقی و فراگیری تربیت دینی برای نوجوانان اختصاص می‌دهد.

 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد