تعداد بازدید: 16
تاریخ خبر: دو شنبه 16 اردیبهشت 1398

برنامه کوچه بهار

«کوچه بهار» ویژه برنامه سحرگاهی شبکه امید از امشب هر بامداد ساعت 3 با اجرای مشترک حسین رفیعی و سید محمدرضا نعمتی  روی آنتن شبکه امید پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه امید، کاوه امیری تهیه کننده برنامه «کوچه بهار» درباره ساختار این برنامه گفت: «کوچه بهار» برنامه‌ای گفت وگو محور و ترکیبی است که با اجرای حسین رفیعی و محمدرضا نعمتی روی آنتن این شبکه پخش می‌شود.مضمون این برنامه، شکر نعمت‌های خداست که این مضمون در کلیت برنامه‌های شبکه هم وجود دارد و می‌خواهیم شکرگزاری کردن و قدر دانستن نعمت‌ها را به نوجوانان یادآوری کنیم. سلامت، سایه پدر و مادر و حتی اختیار درس خواندن، از جمله این نعمت‌ها هستند که باید قدر دانسته شوند. به گفته امیری حضور شخصت‌های علمی،فرهنگی،هنری با آیتم استندآپ کمدی ،اجرای موسیقی زنده ، بحث های کوتاه معرفتی همسو با نیاز نوجوانان و آیتم‌های بیان خاطرات نوجوانان و بزرگسالان از روزه داری، دیگر بخش‌های این برنامه را تشکیل می‌دهند.

وی  اهداف برنامه «کوچه بهار»  را ترویج روحیه سحر خیزی و شب زنده داری در میان نوجوانان و ایجاد فرصت ناب مناجات و انس با پروردگار، زمینه ساز قرار گرفتن در مسیر نسیم رحمت الهی  دانست که در کنار برنامه‌های تولید شده با حال و هوای ماه مبارک رمضان فرصت تمرین بندگی خداوند را برای همه نوجوانان  فراهم می‌آورد.

امیری یادآور شد: امیدواریم همانند سال گذشته بتوانیم ویژه برنامه شبکه امید در قالب برنامه کوچه بهار برای ایام عید سعید فطر را با حضور گسترده نوجوانان داشته باشیم. همچنین فراخوانی هم برای دریافت پیشنهادات نوجوانان برای ویژه برنامه عید فطر انجام می‌شود که متناسب با نظرهایی که از نوجوانان دریافت می‌شود این برنامه طراحی خواهد شد.

برنامه ترکیبی «کوچه بهار» به تهیه کنندگی کاوه امیری هر بامداد از محل باغ موزه هنر ایرانی در فضایی معنوی لحظات شاد و مفرحی را به ویژه برای روزه اولی ها ایجاد خواهد کرد.

این برنامه معنوی در 30 قسمت 90 دقیقه‌ای یک ساعت قبل از اذان صبح و نیم ساعت بعد از اذان، سحرگاه‌های ماه مبارک رمضان را برای روزه داران خاطره انگیز می‌کند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد