تعداد بازدید: 54
تاریخ خبر: یک شنبه 31 شهریور 1398

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس در شبکه امید

 

برنامه سازان شبکه امید به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس فیلم های سینمایی و ویژه برنامه هایی را از 30 شهریور تا 7 مهر متناسب با این ایام تدارک دیده اند.
به گزارش روابط عمومی شبکه امید،ویژه برنامه «فوق العاده» در قالب جنگ نوجوانانه با موضوع بازگشایی مدارس و بزرگداشت هفته دفاع مقدس با رویکرد شهدای نوجوان و شهدای معلم ساعت 18 با اجرای رامتین چیت سازان روی آنتن این شبکه پخش خواهد شد.
با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس ،برنامه «پرانتز باز» به بررسی اخبار و رویداهای هفته دفاع مقدس در حوزه نوجوان با حضور کارشناسان مربوطه برای تبیین دفاع مقدس و همچنین اطلاع رسانی درباره رویدادهای مرتبط با دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی می پردازد.
این برنامه ساعت 20 با اجرای مشترک محسن محبی و زهرا خردمند نیک پخش می شود.
برنامه صبحگاهی «خروسخون» با گزارش هایی از دانش آموزان در راه مدرسه و شور و نشاط ایام تحصیل و همچنین دیدن دوباره دوستان در حیاط مدرسه به تهیه کنندگی میر وهاب الدین عالمی از اول تا پنجم مهر هر روز ساعت 6:15 پخش خواهد شد.
برنامه«زنگ ورزش» از یکم تا سی ام مهر هر روز ساعت 7 صبح،ورزش و نرمش صبحگاهی دانش آموزان مدارس پایه اول و دوم متوسطه را به تصور می کشد.
برنامه «رسانش» به بررسی و تحلیل دو فیلم سینمایی دفاع مقدس در حوزه نوجوان با عنوان «تا آمدن احمد» و «شجاع مرد کوچک» می پردازد.
رسانش به تهیه کنندگی محمودرضا منتظری و اجرای سینا هوشمندی نژاد از30 شهریور تا 1 مهر ساعت  16:30 پخش خواهد شد.
برنامه «بازی ویزیون» با موضوع دفاع مقدس به معرفی و تحلیل بازی های رایانه ای کشورمان مانند والفجر 8،عملیات انهدام ،شکست حصر،مسیر عشق زیر صفر می پردازد.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد مهدی حسینی و اجرای علیرضا خنجری پخش خواهد شد.
«دفترچه خاطرات» که برنامه مناسبتی شبکه امید است با حضور کارشناسان مربوطه دکتر عباس علی بخشی و محمود صلاحی به بیان حوادث و وقایع آغازین جنگ تحمیلی و تجاوز دشمن متجاوز در سال های ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین درباره رشادت های فرماندهان دفاع مقدس صحبت خواهند پرداخت.این برنامه به تهیه کنندگی روح الله عبدالهی روز 31 شهریور و 7 مهر ساعت 15 پخش می شود.
 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد