تعداد بازدید: 344
تاریخ خبر: سه شنبه 16 مهر 1398

جلسه توديع و معارفه مدیران امور مالی شبکه امید

جلسه تودیع و معارفه مدیران امور مالی پيشين و جديد شبکه امید روز یکشنبه 14 مهرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شبکه امید سیما: مراسم توديع قاسم نیا مدیر پيشين و معارفه توحیدی مدیر جديد امور مالی شبکه امید با حضور دکتراسلامی مدیرکل امور مالی معاونت سیما، دکتر مهدی سالم مدیر شبکه امید و مدیران گروه ها و واحدهای این شبکه برگزار شد. 
در اين مراسم كه پیش از ظهر امروز چهاردهم مهرماه در سالن جلسات شبکه برگزار شد، اسلامی، مدیرکل امور مالی معاونت سیما ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات قاسم نیا، گفت: «اقدامات شایسته ای در دوران مدیریت قاسم نیا در حوزه امور مالی صورت گرفت و برای ایشان آرزوی توفیق دارم.
وی همچنین از توحیدی برای پذیرش این مسئولیت تشکر کرد و افزود: توحیدی فرد باتجربه و شایسته در حوزه امور مالی است و امیدواریم با مساعدت دیگر مسئولان امور مالی شبکه به درستی و دقت همیشگی انجام گیرد.
قاسم نیا نیز با تاکید بر اینکه از ابتدای تاسیس شبکه امید امور مالی این شبکه به عهده وی بوده گفت: تمام تلاش ما بر این بوده که هیچگونه  صورت حساب معوقه نداشته باشیم و تمامی امور مالی و براوردها منظم انجام گرفته است  و از این پس نیز اگر نیاز به هرگونه مساعدتی در این زمینه باشد دریغ نخواهم کرد. 
در این مراسم همچنین مهدی سالم مدیر شبکه و دیگر مدیران از تلاش ها و زحمات مدیر سابق مالی قدرددانی کردند و یادآور شدند که قاسم نیا وظایف محوله را به نحو احسن به انجام  می داد و ازهیچ کوششی دریغ نمی کرد. 
توحیدی فر مدیر جید امورمالی شبکه نیز در ادامه با تشکر از اعتماد دکتر اسلامی مدیر کل امور مالی سیما و همچنین دکتر سالم گفت:امیدوارم بتوانم در عرصه مسئولیت خطیری که بر عهده گرفتم پاسخ مثبتی ارائه دهم.
در پایان این مراسم لوح تقدیر و هیه ای به رسم یادبود به مهران قاسم نیا اهداء شد

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد