تعداد بازدید: 8
تاریخ خبر: شنبه 11 آبان 1398

رسانش رشد در شبکه امید


به گزارش روابط عمومی شبکه امید، برنامه رسانش رشد با هدف آشنایی نوجوانان با فیلم های سینمایی ایرانی حوزه نوجوان و آموزش سواد رسانه ای از شبکه امید پخش می شود.
این برنامه در بخش های مختلف به  آموزش تولید ویدیو، معرفی جشنواره های مختلف فیلمسازی و در آغاز معرفی جشنواره بین المللی فیلم رشد، نمایش آثار گلچین آثار شاخص قدیمی در حوزه نوجوان ، اخبار و رویدادهای هفته سینمای نوجوان، معرفی کتاب سینمایی، نمایش پشت صحنه فیلم های سینمایی یا سریال های مهم، گفت و گو با هنرمندان، رونمایی از فیلم های تازه اکران شده در حوزه نوجوان می پردازد.
برنامه رسانش رشد از 24 آبان ماه به منظور پوشش کامل فعالیت های جشنواره بین المللی فیلم رشد به مدت 8 شب به صورت زنده و مستقیم از محل برگزاری جشنواره روی آنتن شبکه امید می رود.
همچنین با اکران فیلم های برگزیده جشنواره رشد در استان های مختلف  به صورت ماهانه برنامه رسانش رشد به طور زنده  از همان استان روی آنتن خواهد رفت.
برنامه رسانش رشد به تهیه کنندگی محسن عامری و اجرای وحید گلستان  روزهای چهارشنبه ساعت 20 پخش می شود.
بازپخش آن نیز هر هفته پنج شنبه ها ساعت 11، جمعه ها ساعت 8 و سه شنبه ها ساعت 16 خواهد بود.
اولین قسمت از این برنامه چهارشنبه 8 آبان به معرفی و بررسی فیلم آخرین داستان اولین انیمیشن بلند سینمایی به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر میپردازد که از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۶ تولید شده‌است. داستان این فیلم برداشتی آزاد از روایت «ضحاک» در شاهنامه اثر حکیم ابوالقاسم فردوسی است.
 

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه امید
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه امید تعلق دارد