خانه دوست

مجموعه «خانه دوست» قصد دارد در قالبی طنز و به صورت غیرمستقیم به آموزش نکات تربیتی و معنوی به نوجوانان بپردازد.

معرفی برنامه

مجموعه «خانه دوست» قصد دارد در قالبی طنز و به صورت غیرمستقیم به آموزش نکات تربیتی و معنوی به نوجوانان بپردازد.
لیلی عاج سرپرستی نویسندگان «خانه دوست» را بر عهده دارد و سارا کنعانی، مونا جعفریان‌فر، اعظم محمدیان و فاطمه پهلوان نیز در کنار او نویسندگی فیلمنامه این سریال را انجام می‌دهند ، امیرحسین دباغ نیز مشاور محتوایی این مجموعه است.
این مجموعه از چهار بخش نمایشی تشکیل شده است که به بررسی چالش‌های زندگی نوجوانان در قالب بخش‌های آموزشی و نمایشی می‌پردازد. 
در بخش پایانی «خانه دوست» بعد از آیتم‌های نمایشی، دو مهمان با یکدیگر گفتگو می‌کنند ، یک کارشناس امور تربیتی و یک نوجوان نخبه ترکیب مهمان‌های برنامه را تشکیل می‌دهند که مرور داستان زندگی آن نوجوان نکات قابل توجهی را برای مخاطب نوجوان برنامه ارائه می‌کند.
علیرضا علیا، ندا جلالی، آرمان پیراسته، پرنیان اسلامی، کورش دهقان، حسین درویشی و امیرعلی داوری بازیگران این مجموعه هستند.
سایر عوامل سریال «خانه دوست» نیز شامل تصویربرداران محمد صمصامی، میلاد محمدی مطلق و کریم حاصلی. صدابردار مصطفی لطفی، دستیار تصویر مهیار محمودی و نورالدین جعفری، تدوین حامد جلال زاده، دستیار تدوین زهرا نورعلی، گریمور پژمان بیوک و یاسمین تک فلاح، مدیرتولید مهدی سرابی، طراح صحنه و لباس امیرحسین بابائیان، دستیار کارگردان و برنامه ریز بهاره راستگو، دستیار اول کارگردان ماهان حاصلی، طراح لوگو و گرافیک مریم حاصلی، تدارکات رشید شایق، دستیار تهیه مجید باقری و آیدین جمشیدی هستند . 
 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها